هوش مصنوعی لوازم خانگی ال جی جلوی استفاده غلط از لوازم خانگی را می گیرد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

هوش مصنوعی لوازم خانگی ال جی جلوی استفاده غلط از لوازم خانگی را می گیرد

هوش مصنوعی لوازم خانگی ال جی جلوی استفاده غلط از لوازم خانگی را می گیرد

جلوی جریان هوا در یخچال را نگیرید و بیش از حد شوینده در ماشین لباسشویی نریزید، در غیر این صورت اپلیکیشن لوازم خانگی ال جی سر شما داد می کشد.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

ترسناک ترین مکان های جهان

LG اسم این قابلیت را حمایت پویا از مشتری گذاشته است و هفته ی آینده در نمایشگاه IFA Tech آن را معرفی می کند. در بخش جدیدی از برنامه ی ThinQ این شرکت با استفاده از هوش مصنوعی مشکلات احتمالی لوازم خانگی مثل بالا رفتن دمای یخچال کنترل می شود.

اگر مشکلی وجود داشته باشد، اپلیکیشن برای جلوگیری از آسیب های بزرگ هشدار می دهد.
حمایت پویا از مشتری ابتدا در اروپا و برای ماشین های لباسشویی و یخچال فریزر فعال می شود. سپس ال جی طبق برنامه آن را در آمریکا فعال خواهد کرد.

هوش طراحی شده برای لوازم خانگی ال جی قصد دارد به شما کمک کند تا لوازم خود را برای مدت بیشتری سالم نگه دارید و طرز استفاده ی صحیح از آن ها را به شما آموزش می دهد.
این سرویس استفاده ی نادرست، عملکرد بد و رسیدگی های لازم را گوشزد می کند. اگر یخچال را بیش از اندازه شلوغ کنید و جلوی جریان هوا گرفته شود، به شما هشدار می دهد.

اگر بیش از حد شوینده در ماشین لباسشویی بریزید، به شما هشدار می دهد. اگر لازم باشد فیلتری را تعویض کنید و یا قطعه ای درست کار نکند، به شما هشدار می دهد.
ال جی وضعیت دستگاه را مدام به شما گزارش می دهد و نکات لازم برای نگهداری لوازم خانگی را به شما گوشزد می کند. حمایت پویا از مشتری عطف به ماسبق نمی شود و در مورد دستگاه های قدیمی تر مسئولیتی را عهده دار نمی شود.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.