Ultimate magazine theme for WordPress.

هوش مصنوعی گوگل در مقابل سامسونگ شکست خورد

هوش مصنوعی گوگل

هوش مصنوعی گوگل : سری Galaxy J به فراموشی سپرده شده و سری Galaxy A سامسونگ جای آن را به صورت کامل گرفته. حتی در وب سایتی به صورت طعنه آمیز گفته شده که مرگ سری J موجب پایدار شدن سری A سامسونگ شده که کاملا درست می باشد. سامسونگ با تغییر استراتژی تولید خود گوشی های سری Galaxy J را فراموش کرده و شاید بتوان گفت دیگر اهمیتی برای این شرکت کره ای نداشته باشند. این استراتژی ریسک بالایی داشته اما به نظر کارشناسان روشی مناسب جهت جلب مشتری بوده و نیز سیستم دوربین قرار داده شده بر روی Galaxy A80 توجه کاربران را به این استراتژی افزایش داده.

این سیستم دوربین تازه ی قرار داده شده بر روی A80 قابلیت چرخش داشته و می توان به عنوان دوربین سلفی از آن استفاده نمود. این ایده ای فوق العاده بوده که به درستی و کاملا بی نقص بر روی این گوشی تعبیه شده. علاوه اینکه ، استفاده از این مکانیزم دوربین حساسیت سامسونگ نسبت به ناچ را از بین برده و این شرکت توانسته Galaxy A80 را به صورت تمام صفحه و با حاشیه ی بسیار کم ارائه نماید ، که روشی مناسب بوده و مورد تمجید بسیاری در سراسر جهان قرار گرفته.

هوش-مصنوعی-گوگل-1
هوش مصنوعی گوگل

ماشین ها روز به روز در حال هوشمندتر شدن بوده و اگر تا امروز جایگزین ما نشده باشند بزودی این اتفاق خواهد افتاد و بسیاری از این مساله هراس دارند. اما حداقل می توان گفت که این هفته هوش مصنوعی قالب نبوده. هوش مصنوعی گوگل با سیستم Deep Learning یا یادگیری عمیق نتوانسته به یک سوال ساده ی ریاضی پاسخ دهد. این سوال بسیار ساده بوده و این مساله همه را شوکه کرده. این هوش مصنوعی در هفته ی گذشته موفق شده بود تا به راحتی بهترین بازیکنان شطرنج را شکست دهد. باید دید که گوگل چگونه این مشکل اساسی در محاسبه را برطرف می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.