هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3 سبک تر، کوچک تر و تاشوست | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3 سبک تر، کوچک تر و تاشوست

هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3

کمپانی چینی DJI تابستان سختی را گذراند تا محصول جدیدش به نام هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3 معرفی کند. نسل سوم نگهدارنده ی تلفن هوشمند قابلیت های جدیدی دارد، اما مهم ترین آن ها این است که Osmo Mobile 3 تا می شود و جای کمتری اشغال می کند. قیمت Osmo Mobile 3، 119 دلار است.

جنس بدنه گوشی Note10 و Note10 Plus آلومینیومی نیست

قیمت Note10 Plus و Note10

قلم S Pen نوت 10 مثل چوب جادو کار می کند

Osmo Mobile 3 کوچکتر و کوتاه تر از نسل های قبلی است؛ بنابراین نگه داشتن آن برای مدت طولانی راحت تر است. اما DJI از گوشه و کنار کار نزده تا این اتفاق بیفتد. حتی دکمه ی شروع که در نسل اول وجود داشت را به آن بازگردانده است.
این کمپانی می گوید که کار با Osmo Mobile با یک دست بسیار راحت شده و طراحی تاشو امکان دسترسی به ورودی ها را فراهم می کند. در حین استفاده از یک میکروفون اکسترنال می توان نگهدارنده را نیز شارژ کرد. Osmo Mobile 3، 15 ساعت دوام باتری دارد و از طریق USB-C شارژ می شود.

هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3
هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3
هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3
هولدر DJI مدل Osmo Mobile 3

سخت بودن حمل Osmo Mobile شکایتی بود که در مورد نسل اول و دوم این دستگاه عنوان می شد. همچنین DJI می گوید که مصرف کنندگان انتقاداتی هم در مورد چرخاندن پایه از حالت عمودی به افقی و بالعکس داشتند. تمام این شکایات و انتقادات در Osmo Mobile 3 لحاظ شده و مشکلات برطرف شده اند. کاربران می توانند سه بار دکمه ی mode را فشار دهند تا تلفن بچرخد.
DJI قابلیت های هوشمندی را که در چهارپایه هایش استفاده کرده بود با برنامه ی Mimo app به Osmo Mobile 3 آورد. مهم ترین قابلیت ها، Active Track و ردگیری دیداریDJI است. گزینه هایی مثل time-lapse، hyperlapse، panorama، کنترل حرکتی و story mode در این پایه ی نگهدارنده فعال هستند.
DJI به خاطر چهارپایه های پرنده اش معروف است اما مدتی است که محصولات دیگری هم تولید می کند. این کمپانی در سال 2019 کار خود را گسترش داد و محصولات مشهور را تکرار کرد. Ronin SC مقرون به صرفه تر، قابل حمل و پیشرفته تر شد. این محصول دارای دوربین های بدون آینه است. Osmo Action هم رقیب GoPro است. این کمپانی عینک FPV و دوربین کوچک جدیدی هم تولید کرده است که برای فیلمبرداران مسابقات مناسب است.

منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.