هیوندا ولستر 2019 به کارخانه بازگشت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

هیوندا ولستر 2019 به کارخانه بازگشت

هیوندا ولستر 2019

در گزارشی که به تازگی سازمان ملی امنیت بزرگراه های آمریکا اعلام نموده ، شرکت هیوندای موظف به این شده تا خودروی هیوندا ولستر 2019 باز طراحی شده ی خود را به علت مشکل در عملکرد چفت و قفل درب سمت راننده به کارخانه بازگرداند. این بازخوانی خودرو موجب شده تا 12.438 خودرو در آمریکا به کارخانه بازگردانده شوند.

هیوندا النترا 2020 با CVT و بهترین تجهیزات امنیتی

هیوندای جنسیس اسنشیا یک سوپرماشین الکتریکی

در گزارشی که NHTSA در مورد درب معیوب هیوندا ولستر 2019 منتشر نموده ، قفل درب راننده ی این خودرو با نقصی ارائه شده که اگر تصادفی با میزان نیروی متوسط صورت گرفته و درب سمت راننده نیرویی وارد گردد می تواند به راحتی باز گردد. این مساله دارای ریسک بالایی بوده زیرا می تواند موجب بیرون افتادن سرنشین از داخل خودرو و آسیب دیدن وی شود.

هیوندا ولستر 2019
هیوندا ولستر 2019

این مشکل در طراحی در سال 2018 با تستی که موسسه ی امنیت بزرگراه بر روی هیوندا ولستر 2019 به انجام رساند تشخیص داده شده. در تصادف های شبیه سازی شده زمانی که یک ضربه از سمت درب راننده به خودرو وارد شده موجب آسیب دیدن قفل درب شده که در نهایت منجر به باز شدن آن گردیده. شرکت هیوندای خود نیز این تست را انجام داده که به نتیجه ای مشابه دست نیافته اما از آنجایی که این ریسک توسط سازمان امنیت بزرگراه ها تایید شده تصمیم به جمع آوری Veloster 2019 گرفته تا سیستم امنیتی مناسب تری را بر روی درب های آن قرار داده تا تاییدیه ی این سازمان را دریافت کند.

هیوندای در هیچ تست یا تصادفی به عدم داشتن امنیت کافی درب خودروی Veloster 2019 نرسیده اما با این حال تصمیم گرفته که از تاریخ 14 ژوئن جمع آوری و بازخوانی آن را به کارخانه آغاز کند.

منبع cnet

نظرات بسته شده است.