Ultimate magazine theme for WordPress.

وان پلاس آیا در نمایشگاه MWC حضور دارد

وان پلاس آیا در نمایشگاه MWC حضور دارد

نمایشگاه MWC 2019 قرار است صحنه‌ای باشد برای مجموعه‌ای از کلیدی‌ترین رونمایی‌های شرکت‌های Xiaomi, Huawei, LG و Sony. تمامی این شرکت‌ها دستگاه‌هایی تازه برای نشان دادن به جهان خواهند داشت و ظاهرا شرکت وان پلاس نیز می‌خواهد به این جمع بپیوندد. این شرکت دعوت‌نامه‌هایی برای یک رویداد انحصاری به نام Reimagine ارسال کرده است؛ اما هیچ حرفی درباره‌ی نمایش یک گوشی جدید در بارسلونا در این دعوت‌نامه‌ها نیست.
بنا به یک منبع خبری، این دعوت‌نامه بدین صورت نوشته شده است: «در رویداد Ultramarinos به وان پلاس بپیوندید، جایی که سرویس‌دهی رفاهی و مزه‌ای از آینده بر عهده‌ی ما خواهد بود». این واضحا بدین معنی است که این شرکت مهمانی‌ای برای اصحاب رسانه، همکاران و مهمان‌های خاص ترتیب داده است؛ اما شانس رونمایی از یک گوشی جدید در این مهمانی بسیار کم است. هرچند ممکن است یک تیزر خبری و یا نمایی از چیزی تازه در دستور کار این شرکت قرار داشته باشد.
شرکت وان پلاس در ابتدا مدعی شد که نخستین شرکتی خواهد بود که از چیپ Snapdragon 855 و شبکه‌ی 5G استفاده خواهد کرد؛ اما بعدها این حرف خود را پس گرفت و اعلام کرد که «درمیان نخستین» شرکت‌های فراهم کننده‌ی این خصوصیات خواهد بود. انتظار می‌رود که در اواخر امسال گوشی OnePlus 7 عرضه شود؛ اما از آنجایی که موبایل‌ با قابلیت 5G این شرکت گوشی‌ای متفاوت و بسیار گران قیمت خواهد بود احتمال دارد که زودتر از OnePlus 7 وارد بازار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.