وب سایت کسب و کار چرا در سال 2019 دیگر یک نیاز است ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

وب سایت کسب و کار چرا در سال 2019 دیگر یک نیاز است ؟

وب سایت کسب و کار چرا در سال 2019 دیگر یک نیاز است ؟

وب سایت کسب و کار : قوانین کسب و کار امروزی نسبت به سال های گذشته تفاوت بسیاری پیدا کرده و امروزه داشتن یک وب سایت کامل برای کسب و کار به یک نیاز واقعی تبدیل شده زیرا بسیاری برای پیدا کردن چیزی که به آن نیاز دارند از موتور جستجو استفاده می کنند. شرکت Verisign در تحقیقی که در سال 2015 به انجام رساند اعلام کرد که از هر 10 خریدار 9 نفر از آنها نیازی مبرم به اینترنت داشته تا بتواند محصولی که می خواهد را تهیه کند و این روند تا سال 2019 با سرعت بالایی رشد کرده.

این مساله را در نظر داشته باشید که 45 درصد از کسب و کارهای کوچک فاقد حساب آنلاین می باشند. دلایل بسیاری وجود دارد که نیاز یک بیزینس موفق را به وب سایت آنلاین توجیه می کند که در ادامه به مهمترین های آنها اشاره خواهیم نمود :

وب سایت کسب و کار و امکان دیده شدن در جستجوی های محلی و نزدیک

امروزه عصر موتورهای جستجو بوده و بسیاری نیازهای خود را با استفاده از آن برطرف می کنند. برای اینکه کسب و کار شما در فضای مجازی حضور داشته باشد نیاز به وب سایت خواهید داشت. اگر وب سایت نداشته باشید باید با استفاده از زبان و بازاریابی های پیش پا افتاده مشتری جذب کرده و نمی توانید از پتانسیل خریداران آنلاین بهره مند شوید. پس از اینکه وب سایت خود را راه اندازی کردید باید آن را تغییر داده ، مطلب در آن گذاشته و کلماتی را در آن بوجود آورید تا اینکه افراد با جستجوی نام محصولی که دارید بتوانند شما را در فضای مجازی پیدا کنند. علاوه اینکه داشتن یک وب سایت کمک می کند تا برندهای کوچکتر فرصت رقابت با برندهای بزرگتر را پیدا کنند.

داشتن یک وب سایت کسب و کار معتبر چیزیست که مشتریان می خواهند

این دقیقا چیزیست که مشتریان انتظار دارند ، تحقیقی نشان داده که حداقل 6 نفر از 10 نفر انتظار داشته اند که بتوانند برندی که از آن خرید می کنند و محصولاتش را به صورت آنلاین نیز بتوانند پیدا کنند. این مساله به مشتریان کمک میکند تا بتوانند تصمیم بهتری را برای تهیه محصول مورد نظر خود بگیرند. عجب برند یا شرکت شما وب سایت خودش را نداشته باشد علاقمندان به فناوری و نسل جوان علاقه ای به محصولات شما پیدا نخواهند کرد. برای جلوگیری از این اتفاق باید یک وب سایت با کیفیت و مملو از اطلاعات و امکانات داشته باشید ، این اطلاعات باید در مورد خدمات و محصولات شما اطلاعات کامل و جامعی را به مشتریان بدهد. این موجب می شود تا مشتریان بگویند که شما در کاری که انجام میدهید حرفه ای بوده و چهره ی برند و شرکت شما را پیش مشتریان بهتر ساخته و موجب محبوبیت برند شما می گردد.

وب سایت کسب و کار و تایید شدن توسط مشتریان و بدست آوردن اعتبار

در بسیاری از تحقیقات انجام شده گفته شده که نظری که مشتریان دیگر در وب سایت قرار میدهند موجب می شود تا اعتبار شما برای دیگر مشتریان بالا رفته و نیازی به وب سایت های نقد و بررسی نخواهید داشت زیرا نظرات دیگر مشتریان مانند نقد و بررسی عمل خواهد کرد. نظری که مشتریان ثبت می کنند بیش از 90 درصد بر روی تصمیم دیگران برای خرید کردن از شما تاثیر گذاشته و آنها را مجاب به خرید کردن از شما می کند.

وب سایت کسب و کار و فراتر از مرزهای فیزیکی

کسب و کار مجازی دینامیک و سودآور بوده و محدودیت های محلی را از بین برده اند. با داشتن یک مدیریت منظم کسب و کار شما می تواند هر هفت روز هفته به صورت تمام وقت کار کرده و سود زا باشد. اگر یک وب سایت معتبر را درست کنید می توانید با افراد دیگر در دیگر نقاط جهان به معامله پرداخته و برند خود را به آنها شناسانده و فراتر از مرزها بروید. اعتبار بدست آوردن یک وب سایت نه تنها برند شما را به دیگران شناسانده بلکه مشتریان از خرید کردن از برند شما احساس خشنودی پیدا خواهند کرد.

در آخر باید بگوییم که کسب و کار اینترنتی برند شما را به دیگران شناسانده و موجب سودزایی برند شما و ترقی آن گشته و نهایتا شما را به اهدافی که تعیین کرده اید خواهد رساند.

منبع djdesignerlab

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.