10 تا از وحشتناک ترین شهربازی های دنیا | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

10 تا از وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

10 تا از ترسناک ترین رولر کوسترهای جهان

10 تا از وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

وحشتناک ترین شهربازی های دنیا : خیلی از افراد یک نه بزرگ به  ایده های فوق العاده هیجانی ترن های هوایی (رولر کاستر و رولر اسکای) میگویند . این “ترن” های هوایی بسیار سریع حرکت کرده و قطعا به شما این احساس را میدهند که در هر ثانیه به هوا پرتاب می شوید. اگر در یکی از این پارکهای فوق دیوانه وار باشید، افرادی را می بینید که دل این را ندارند تا این حس ترسناک را تجربه کنند. اما آنچه که واقعا عجیب به نظر می رسد اینست که این ماجراها فقط تجربیات هیجان انگیزی خواهند بود و کوچکترین خطری نخواهند داشت.

به تصویر فوق اعتنایی نکنید! خوشبختانه چنین سناریوهایی بسیار نادر هستند و شاید باید از آن سواری هایی که موجب خراب شدن اوقات فراغت شما می شوند ، بپرهیزید، اگر که نه ، خدا نکند!! رولر کاستر دیوانه وار و رولر اسکای بسیار شبیه اتومبیل های فرمول 1 و چرخ های وحشتناک فراری هستند.

 1. SKY ROLLER-اسکای رولر ، بیکن دانمارک

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  این یکی از بهترین پارکها با هیجان انگیزترین سواری ها است؛ مطمئنا جاذبه به شما حس وحشتناکی خواهد داد . با یک نگاه به این وسایل، درمی یابیم که اسکای رولر با اینکه یک سواری سرگرم کننده غیرعادی و دیوانه وار است ، اما خطرناک نیست ، ولی می تواند به شما احساس ترس و وحشت بی نهایتی را هنگامی که در بالای زمین هستید ، منتقل نماید. اسکای رولر توسط یک سازنده سواری آلمانی طراحی شده که به طور حتم ، نمایانگر پیشرفت غیر قابل انکار صنعت است. ” من باور دارم که میتوانم پرواز کنم …” نه رفیق ، بر روی سوار شدن و محکم نگه داشتن تمرکز کن مگر اینکه دوست داشته باشی واقعا پرواز کنی! اسکای رولر خوشنامی خود را باید مدیون چیزی باشد…

 2. X-Scream-ایکس استریم، استراتوسفر لاس وگاس

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  از ترس خشک شدن را با ایکس اسکریم تجربه نمایید، قطعا این نام تصادفی انتخاب نشده، سوار شدن بر روی آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود، تفریح کنندگان مطمئنا از لبه استراتوسفر مشهور لاس وگاس با ارتفاع حدود 27 پایی ، کج خواهند شد. و حتما این بزرگترین ریسک آنها از تجربه هیجان در محیط واقعی می باشد. البته در خصوص سیستم ترمز آن که بسیار هم وحشتناک و دیوانه وار است باید گفت که دارای فن آوری ای بر پایه سیستم ترمز مغناطیسی است که از یک عنصر تیغه مسی برخوردار می باشد و این سیستم به هر ماشین سواری تفریحی متصل است. بعد از اینکه ماجراجویان به حالت پرواز درآمدند، پارامترهای ایمنی شروع به کار میکنند. البته سوارها به این موضوع شک دارند که در تم یک پارک هستند یا کلبه وحشت!

 3. Giant Discovery-جاینت دیسکاوری

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  اگر می خواهید مقدار زیادی آدرنالین دریافت کنید ، مطمئنا Giant Discovery به شما پیشنهاد میشود. در واقع این نوع جدیدی از چرخش و تاب خوردن است. Giant Discovery می تواند حدود 40 مسافر را که به عنوان سوارها در صندلی های جلو نشسته اند به شکل یک دایره غول پیکر نگه دارد. پاندول Giant Discovery سواران پرشور را به سادگی یک دیسک در اطراف می چرخاند. سوارها پاهای خود را آزادانه آویزان می کنند و هر صندلی دارای کمربند خاصی است که ایمنی آن ها را حفظ میکند. حداکثر سرعت در اوج حرکات به میزان 110 کیلومتر در ساعت می رسد و در ارتفاع 44.8 متری از بالای زمین احساس بی وزنی و ترس را ایجاد می نماید.

 4. -نیترو،  نیوجرسی ، شش بالی که حادثه می آفریند.

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  آیا تا به حال درباره این سواری هیجان انگیز چیزی شنیده و یا آن را تجربه کرده اید ؟ بی تردید نیترو در پارک Six Flags Adventure به وسیله ای وحشتناک برای ایجاد احساسات پرهیجان شناخته شده است که بلافاصله پس از ورود به پارک حس می شود ؛ هنگامی که سریع و با حالتی عجیب و غریب از ارتفاع تقریبا 215 فوتی عمودی در حال “شیرجه” زدن هستید، اگر تمام هیجان آن را بتوانید لمس کنید حسی مشابه به فرو رفتن در آب خواهید داشت. به طور حتم در ارتفاع 5400 فوتی ضربان قلبتان به شدت افزایش می یابد و به دنبال آن هفت دست انداز و سقوط شیب دار. صبر کنید این همه چیز نیست! پس از آن آماده باشید که “منحنی S” و هامرهد را تجربه کنید.با توجه به اینها باز هم مایل هستید این ماجراجویی توام با خطر را تجربه کنید؟

 5. Lihpao -Gravity Max، بیشترین حد جاذبه

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  احساس شما در خصوص واقعیت داشتن جاذبه زمین چیست؟ وسیله شناخته شده Gravity Max می تواند سطح آدرنالین شما را تا آسمان بالا ببرد. مطمئنا با این وسیله ، هیجان اولیه قبل از پریدن از روی آن را برای همیشه به خاطر خواهید داشت ولی در نهایت شانسی که می آورید این است که با خاطره ای خوب اما وحشتناک تا سرحد غش کردن آن را ترک می کنید. Gravity Max در پارک تفریحی تایوان در Lihpao واقع شده و این سواری تفریحی تا حدود 114 فوت برای شتاب دادن به سرعت قبل از ضربه سبک در 90 درجه ، بالا می رود . وحشتناک است ، نه؟

 6. Stratosphere  لاس وگاس ، دستگاه سواری وحشتناک

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  چه چیزی می تواند از رولر کوستر وحشتناک تر باشد؟ شاید ترکیب ترسناکی از سه نوع سواری مختلف پاسخ این سوال باشد؟ موافقید؟ اگر عادلانه قضاوت کنیم ، دستگاه سواری Stratosphere به طور حتم جزء وحشتناک ترین ها خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های جالب و منحصر به فرد این دستگاه سواری دیوانه وار ، شکل پنجه مانند آن است ، این سانتریفیوژ های رباتیک مانند، سبز رنگ ، بیش از 64 فوت بالای لبه ی شمالی برج قرار میگیرند. قسمت بسیار ترسناک آن همراه با حالت های چرخشی اش و با سرعت 40 مایل در ساعت پدید می آیند. خیلی خوبه نه؟!

 7. Shweeb نیوزلند

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  در واقع این یکی از باورنکردنی ترین ماشین های انسانی است که تا به حال دیده اید و احتمالا یکی از خطرناکترین ها نیز می باشد. فقط تصور کنید ویژگی آن آویزان کردن غلاف های آیرودینامیکی است که به شکل یک گلوله در آمده است و شما باید در حالی که دراز کشیده اید با پدالها و با تمام قدرتی که می توانید حرکت کنید و در رقابت 600 متری با سرعت 50 کیلومتری در ساعت مسابقه دهید. بیشتر مردم در این مسابقه ، سوارانی شادتر هستند. بنابراین با دوستان خود گروه تشکیل دهید و پشت سر هم قرار بگیرید و تماشا کنید که چه طور پر از شور و هیجان می شوند. البته اگر بخواهید در چنین بازی های ماجرایی شرکت کنید، حتی می توانید در برابر رقیبان تک نفره نیز مسابقه دهید.

 8. پارک Colossus-Thorpe انگلستان

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  در دیدار با این هیولای رکورد دار این موضوع را مد نظر قرار دهید که این دستگاه سواری رکورددار تم ترسناکترین هاست و در مجموع با 10 بار وارونه سازی ، این دستگاه وحشتناک ترین تجربه از این نوع سواری را برایتان رقم خواهد زد. اگر فکر می کنید که این تعداد زیاد نیست ، پیشنهاد می کنیم که از آنجا پرواز کرده و خودتان را امتحان نمایید. Colossus نه تنها چنین نام منحصر به فرد و عجیب و غریبی دارد بلکه با یک نگاه ساده به آن همه را بهت زده میکند، Colossus نه تنها نام منحصر به فرد و عجیب و غریبی دارد، بلکه بازدیدکنندگان از هراس و هیجان جیغ و فریاد سر می دهند و این دستگاه با چهار منحنی قلب شکل و به همراه دمنده باد هیجان بسیاری را ایجاد می نماید.

 9.  Superman  Six Flag America Amusement – مریلند

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  جاذبه بسیار دیوانه کنده بعدی ما پارک Six Flag America Amusement آمریکایی در نزدیکی Upper Marlboro مریلند است. سوپرمن آکا Ride of Steel از معروف ترین رولر کوستر ها در جهان است. برای سرعت های دیوانه وار 73 مایلی در ساعت آماده باشید و مطمئنا چرخش های 5,400 فوتی را نیز تجربه خواهید کرد.در واقع همه اینها به شما این حس را میدهند که دارای شخصیتی مشابه سوپرمن هستید. این رولر کوستر عجیب و غریب با چرخشهایی روی زمین و یکسری از منحنی های مویی به این موضوع را تداعی میکند که این دستگاه سواری تا چه حد می تواند ترسناک و دیوانه وار باشد.

 10. Ferris Wheel Misfortune چرخ و فلک بدشانسی نپال

  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا
  وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

  اکنون Ferris Wheel Misfortune نپال را بررسی می کنیم.در اینجا شما میتوانید زوج های عاشق و خانواده های شاد را ببینید. اما سورپرایز وحشتناک در راه است.سرعت تا 11 برابر افزایش می یابد . بعد از آن متوجه خواهید شد که این یک چرخ و فلک معمولی نیست و در این هنگام است که جیغ و فریادهای بلند بازدیدکنندگان را میشنوید که مدام میگویند:” بزارید من پایین بیام بزارید من پیاده بشم” می توانید وضعیتی را تصور کنید که به بالای چرخ برسید و با حداکثر سرعت پایین بیایید؟ به نظر نمی رسد که این یک خاطره دوست داشتنی باشد ، درسته؟ ما که اینطور فکر نمیکنیم.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

ثروتمندترین بازیگران جهان در سال 2019

منبع theclever

نظرات بسته شده است.