وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك

وصل كردن دسته PS4 به ايفون : چیزی که امسال بسیاری از طرفداران فناوری را شگفت زده کرده ، توجه بالای شرکت اپل به صنایع گیمینگ بوده. این شرکت در سال جاری یه گیمینگ و صنایع وابسته به آن توجه زیادی داشته و با جدیت در حال پیشرفت های دنیای گیمینگ بوده است. این شرکت اعلام کرده که به زودی سرویس دهی Apple Arcade پلتفرم گیمینگ خود را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. علاوه بر این ، پشتیبانی از دیگر کنترلرهای بازی را به آیفون ها اضافه نموده تا تجربه ی بازی بهتری را برای کاربران خود فراهم سازد. خبر خوش این است که اپل پشتیبانی از دسته ی PS4 را همراه با سیستم عامل IOS 13 به آیفون اضافه نموده و ما در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه از این ویژگی استفاده نمایید.

منطقه ممنوعه 51 کجاست ؟ 2 میلیون نفر می خواهند آدم فضایی ببینند

پرتاب موشک SpaceX Falcon 9

سیاهچاله به زبان ساده چیست ؟

وصل كردن دسته PS4 به ايفون

در ادامه با چند گام ساده خواهید آموخت که چگونه یک دسته ی PS4 را به آیفون متصل نمایید. اما در این حین باید به چند مثاله ی مهم نیز توجه داشته باشید ، یک اینکه باید سیستم عامل آیفون شما iOS 13 Beta بوده و دیگری این که باید حتما یک دسته ی Playstation Dualshock 4 را داشته باشید. در حال حاضر به غیر از این دسته ، آیفون پشتیبانی از هیچ دسته ی بازی دیگری را ندارد.

1- منوی Settings آیفون خود را باز کرده و به قسمت Bluetooth رفته و اتصال بلوتوثی را فعال نمایید.

وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك

2- اکنون باید قابلیت اتصال بلوتوثی دسته ی Playstation Dualshock 5 را فعال نمایید برای انجام این کار دکمه ی بالا سمت چپ که در تصویر زیر هم مشخص شده را به مدت 3 الی 4 ثانیه نگه دارید. چراغ پشت دسته به رنگ آبی روشن در آمده و چشمک زن می شود.

وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك
وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك

3- اکنون می توانید نام دسته ی Dualshock 4 را در منوی بلوتوث مشاهده نمایید. به همین سادگی دسته به صورت بیسیم به آیفون شما متصل خواهد شد.

وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك
وصل كردن دسته PS4 به ايفون بدون جيلبريك

به همین سادگی می توانید دسته ی PS4 را به آیفون خود متصل کنید. همانطور که میبینید روش اتصال بسیار ساده بوده و نیازی به هک کردن دستگاه یا کابلی خاص نخواهید داشت. شرکت اپل گفته امکان استفاده از Apple Arcade را در پایان سال جاری فراهم می سازد و از همین حالا هیجان زیادی در مورد چگونگی استفاده از آن بوجود آمده. بی تردید این سرویس می تواند جانی تازه به دنیای گیمینگ در آیفون ها بخشیده و اینکه پشتیبانی از دسته های بازی نیز به هیجان بازی ها افزوده و موجب افزایش کنترل کاربران در حین بازی خواهد شد.

منبع beebom

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.