پردرآمدترین ورزشکار جهان کیست ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پردرآمدترین ورزشکار جهان کیست ؟

پردرآمدترین ورزشکار جهان

چه کسانی ثروتمندترین ورزشکاران جهان هستند؟ پردرآمدترین ورزشکار جهان کیست ؟  شاید تا به حال به این مساله فکر کرده اید که از بهترین ورزشکاران جهان چه کسی پردرآمدترین ورزشکار جهان است. به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی ثروتمندترین آنها پرداخته ایم.

5- تایگر وودز – سرمایه : 800 میلیون دلار

پردرآمدترین ورزشکار جهان
پردرآمدترین ورزشکار جهان

تایگر وودز یک گلف باز آمریکایی و مشهور بوده و شاخص ترین چهره ی گلف در تمامی تاریخ آن می باشد. علاوه بر شهرت بالا ، تایگر وودز یکی از بالاترین دستمزدها را در جهان ورزش دریافت می کند. از این رو توانسته در بین ثروتمندترین ورزشکاران جهان قرار گیرد. آخرین اطلاعات از دارایی های او 740 میلیون دلار تخمین زده شده.

بهترین پاوربانک های 2019

بهترین گیمرهای جهان با درآمدهای چند صد هزار دلاری

او گفته : ” من برای چرخاندن زندگیم گلف بازی می کنم و این تنها چیزی است که می خواهم. به خاطر انجام کاری که عاشقش هستم پول دریافت می کنم و بسیار از این بابت خوشحالم.”

4- مایکل شوماخر – سرمایه : 800 میلیون دلار

پردرآمدترین ورزشکار جهان
پردرآمدترین ورزشکار جهان

مایکل شوماخر راننده ی سابق تیم فراری در مسابقات فرمول یک بوده و اگر از کسانی که زیاد اطلاعات ورزشی ندارند بخواهید که یکی از رانندگان مشهور فرمول یک را نام ببرد احتمالا نام شوماخر را خواهید شنید.

او به عنوان یکی از بهترین رانندگان تاریخ فرمول یک در جهان شناخته شده و تنها راننده ای بوده که موفق شده هفت قهرمانی را در این رشته کسب کند که 5 عدد از آنها را به صورت پشت سرهم بدست آورده. میزان دارایی های شوماخر 800 میلیون دلار بوده که او را به چهارمین ورزشکار ثروتمند جهان مبدل کرده.

مایکل شوماخر : ” زمانی که وارد یک تیم می شوید باید یاد بگیرید که چگونه به بهترین نحو با اعضای آن ارتباط برقرار کرده و زمانی که این کار را یاد بگیرید در ازای همکاری پاداشی بزرگ را دریافت خواهید نمود.”

3- مایکل جردن – سرمایه = 1.7 میلیون میلیارد دلار

پردرآمدترین ورزشکار جهان
پردرآمدترین ورزشکار جهان

مایکل جردن یک بازیکن و اسطوره ی سابق ورزش بسکتبال می باشد. او 15 فصل را در NBA در دو تیم مختلف سپری کرده ، که آنها با استفاده از استعداد و نام این ورزشکار بزرگ توانسته اند به باشگاه هایی بزرگ با ارزش های چند میلیارد دلاری تبدیل شوند یعنی باشگاه های بسکتبال شیکاگو بولز و واشینگتن ویزاردز.

مایکل جردن به عنوان بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال شناخته شده و از زمانی که بازنشسته شده مدیریت باشگاه شارلوت هورنتس را بر عهده گرفته. میزان دارایی های مایکل جردن که د راسل 2019 برآورد شده 1.7 میلیارد دلار بوده که آن را به ثروتمندترین شخص در دنیای بسکتبال تبدیل کرده.

مایکل جردن :” من شکست را قبول می کنم ، هر کسی ممکن است در جایی شکست بخورد ، اما هرگز دست از تلاش بر نخواهم داشت.”

2- آیون تیریاک – سرمایه : 2 میلیارد دلار

پردرآمدترین ورزشکار جهان
پردرآمدترین ورزشکار جهان

آیون تیریاک یک بازیکن سابق تنیس و هاکی روی یخ رومانیایی می باشد. درست متوجه شدید او در دو ورزش تخصص داشته و پس از بازنشسته شدن ، تیریاک اکنون صاحب و برگزار کننده ی مسابقات تنیس اوپن موتوآ مادرید می باشد. علاوه بر این مربی بازیکن حرفه ای تنیس لوکاس پویل می باشد.

آیون تیریاک یکی از ثروتمندترین اشخاص در دنیای ورزش با میزان سرمایه ی کلی 2 میلیارد دلار می باشد.

آیون تیریاک : ” من تمامی فراری هایی که تا به حال تولید شده اند را خریده ام. همینطور تمامی مرسدس بنزها ، جگوارها و پورشه هایی که تولید شده اند را. ”

1- وینس مک موهان – سرمایه : 2.2 میلیارد دلار

پردرآمدترین ورزشکار جهان
پردرآمدترین ورزشکار جهان

وینس مک موهان یک کشتی گیر حرفه ای سابق می باشد. او اکنون دارای بالاترین میزان سهام و مدیر عامل شرکت WWE می باشد. او این شرکت را در سال 1980 از پدرش به ارث برده.

سرمایه ی وینس میزان فوق العاده ی 2.2 میلیارد دلار بوده که به علت موفقیت های متعدد کسب شده در شرکت WWE به او رسیده و از دوران کشتی گیری حرفه ای او نمی باشد.

وینس مک موهان : ” من ترسی از افتادن و شکست خوردن ندارم ، اما اصلا از آن خوشم نمی آید ، در واقع از آن متنفرم. اما ترسی هم از آن ندارم.”

منبع wealthygorilla

نظرات بسته شده است.