پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل

پرفروش ترین بازی های 2019

پرفروش ترین بازی های 2019 : به گزارش NPD، بازی های Mortal Kombat 11 و Days Gone در ماه های گذشته از پرفروش ترین بازی های 2019 در ایالات متحده بودند. این گزارش با تجزیه و تحلیل از منبع Mat Piskatella ، اشاره می کند که Mortal Kombat 11 بلافاصله پس از انتشار به دومین بازی پرفروش 2019 تبدیل شده و همچنین به پرفروش ترین بازی در تمام پلتفرم هایی که منتشر شده ، تبدیل شده است . این اولین باری است که یک بازی سوم شخص بعد از بازی ماریو+ رابینز عنوان پرفروش ترین بازی نینتندو سوییچ را دریافت کرده است.

مکان های اسرار آمیز جهان که هیچ وقت نمی‌توانید به آنها سر بزنید

بهترین گیمرهای جهان با درآمدهای چند صد هزار دلاری

امتیاز فروش بازی Days Gone به عنوان هفتمین امتیاز بالا در تاریخ انتشار بازی های منتشر شده توسط سونی می باشد .
و سومین جایگاه متعلق به MLB 19 می باشد ، که بهترین بازی ورزشی سال 2019 شناخته شده است.
بعد از بازی های ذکر شده، The Division 2و Super Smash Bros پرفروش ترین ها بوده اند. و اگر بخواهیم لیستی ترتیبی از پرفروش ترین بازی های 2019 ارائه دهیم ، به صورت زیر خواهد بود:
Mortal Kombat 11
Days Gone
MLB 19: The Show
The Division 2
Super Smash Bros. Ultimate
Grand Theft Auto V
Sekiro: Shadows Die Twice
Call of Duty: Black Ops 4
NBA 2K19
Yoshi’s Crafted World فروش دلاری از نرم افزار بازی های ویدئویی در مقایسه با آوریل 2018، 15 درصد افزایش یافته است، در حالیکه هزینه سخت افزار 29 درصد کاهش یافته است. نینتندو سوئیچ ، پرفروش ترین پلتفرم سخت افزاری هم در آوریل 2019 و هم سال جاری تا به امروز بوده است.
در بازبینی بازی Mortal Kombat 11 که آن را بازی “شگفت انگیز” نامیده اند، ذکر شده که “Mortal Kombat 11 بهترین بازی از سری های 27 ساله بوده است. در بررسی های بازی “Days Gone ” این بازی “قابل قبول” نامیده شد ، که با انفجارهای کوچک ممکنه سرگرم شوید اما تکرار Days Gone ، با وجود جهان ملایم ، داستان های پر پیچ و خم خیلی مورد توجه قرار نگرفته و تقریبا معمولی به نظر می رسد.

منبع ign

نظرات بسته شده است.