پرفروش ترین خودروهای جهان در سال 2019 که بازفروش شده اند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پرفروش ترین خودروهای جهان در سال 2019 که بازفروش شده اند

پرفروش ترین خودروهای جهان در سال 2019

پرفروش ترین خودروهای جهان : اگر اتومبیلی خاص را تهیه کرده باشید ، این مساله کاملا مشخص است که تنها با خارج نمودن خودروی صفر و دلبندتان از پارکینگ ، از قیمت آن کاسته میشود. اما برخی از خودروها ضربه ی اقتصادی کمتری را به خریداران خود در سرتاسر دنیا وارد می کنند. شرکت Kelly Blue لیستی از خودروهای بازفروش شده را برای سال 2019 منتشر نموده که در آن یک سورپرایز در مورد یک برند معروف آلمانی نیز دیده میشود.

پرفروش ترین خودروهای جهان  که بازفروش شده اند

لیست امسال این شرکت تحقیقاتی بسیار مشابه به لیست سال گذشته بوده و شاید خیلی موجب تعجب نشود. وانت ها ، خودروهای 4×4 و SUV از پر استقبال ترین خودروها در جهان بوده که لیست بهترین های آن ها را در پایین مشاهده می کنید :

1- تویوتا تاکوما : پس از 60 ماه با 62 درصد قیمت به فروش میرسد
2- جیپ رانگلر : 58.3 درصد قیمت اصلی
3- تویوتا توندرا : 56.9 درصد قیمت اصلی
4- جی ام سی سیرا : 56.7 درصد قیمت اصلی
5- تویوتا فور رانر : 56.3 درصد قیمت اصلی
6- شورلت سیلورادو : 53.7 درصد قیمت اصلی
7- هوندا ریجلاین : 51.3 درصد قیمت اصلی
8- شورلت کولورادو : 50.9 درصد قیمت اصلی
9- فورد اف سریز : 50.6 درصد قیمت اصلی
10- پورشه ماکان : 50.0 درصد قیمت اصلی

در لیست امسال جیپ با کنار زدن تویوتا توندرا توانسته جایگاه دوم را از آن خود کند اما همچنان تویوتا توندرا فرمانروای بی چون چرا این سری خودروهای قدرتمند می باشد. در لیست بالا فورد اف سریز با 150 امتیاز منفی نسبت به سال گذشته به رتبه ی نهم رسیده و هوندا ریجلاین با افزایش امتیاز توانسته روندی صعودی را تجربه نماید. متاسفانه خودروی سوبارو XRX که در سال گذشته در جای دهم قرار داشت ، جای خود را به پورشه ماکان آلمانی داده.

قرار گرفتن پورشه ماکان به علت قرار گرفتن عضو خودروهای لوکس انتظار می رود در زمان بازفروش افتی شدید را تجربه کند اما با بازگشت 50 درصدی مبلغ خرید پس از 60 ماه برتری مهندسی شرکت آلمانی را به رخ رقبا کشیده. برخی نیز قرارگیری این خودرو را بین اس یو وی های برتر جهان نامناسب دانسته و گفته اند پورشه ماکان مانند یک کوله پشتی بزرگ و بسیار گران قیمت میباشد.

نظرات بسته شده است.