3 تا از پرفروش ترین فیلم های تاریخ ؛ به ترتیب میزان فروش | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

3 تا از پرفروش ترین فیلم های تاریخ ؛ به ترتیب میزان فروش

3 تا از پرفروش ترین فیلم های تاریخ ؛ به ترتیب میزان فروش

هر چه تماشاگران یک فیلم در دنیا بیشتر شود، محاسبه ی فروش کلی سخت تر می شود. رتبه بندی فیلم های پرفروش هم تغییر می کند. در زیر 3 فیلمی که در حال حاضر پرفروش ترین فیلم های تاریخ دنیا محسوب می شوند، را معرفی می کنیم.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

پرفروش ترین فیلم های تاریخ : شماره ی 3: تایتانیک

میزان فروش: 2.19 میلیارد دلار
کارگردان: جیمز کامرون

تقریباً 20 سال از اکران شاهکار جیمز کامرون می گذرد و همچنان این فیلم پر بیننده است و مردم با هر فرهنگ و روحیه ای آن را می پسندند. جادوی این فیلم توسط کیت و لئوی جوان به تصویر کشیده شده است. با آن که به نظر می رسد کامرون زیاد به دیالوگ ها توجه نکرده اما قصه گویی، حالت رومئو ژولیتی فیلم بر روی اقیانوس، عاشقانه ی تخیلی با جزئیات تاریخی، افکت های خاص و تصاویر خیره کننده، سبب خلق این شاهکار شد.

پرفروش ترین فیلم های تاریخ : شماره ی 2: آواتار

میزان فروش: 2.79 میلیارد دلار
کارگردان: جیمز کامرون

این که آواتار در رتبه ی دوم پرفروش ترین فیلم ها قرار بگیرد، دور از انتظار نیست: کنایه و ریاکاری جایی در دنیای این فیلم ندارد. احتمالا جیمز کامرون میخواسته دنیای پاندورا و سکنه ی آتی آن را به تصویر بکشد. آواتار یک فیلم معمایی مدرن است. کامرون عقیده دارد فیلم می تواند حس تغییر به تماشاگر القا کند، بنابراین تلاش زیادی برای ساختن دنیای دیگری کرد. در طراحی شخصیت های این فیلم از فناوری سه بعدی استفاده شد که آن ها را باور پذیر تر می نمود.

پرفروش ترین فیلم های تاریخ : شماره ی 1: اونجرز: پایان بازی

میزان فروش: 2.791 میلیارد دلار
کارگردان: جو روسو، آنتونی روسو

فیلم پایان بازی فروش بیشتری نسبت به فیلم هایی با 20 سال سابقه و خاطره سازی برای مردم دارد اما افزایش قیمت بلیت ها و فیلم ها را نباید نادیده گرفت. تماشاچیان نه تنها جذب رفتار قهرمانان شکست ناپذیر می شوند، بلکه کل فیلم برایشان جذاب است. این فیلم احساسات تماشاچی را به طرز عجیبی برمی انگیزاند و ایسن نه تنها در این ژانر بلکه در همه ی فیلم ها راحت به دست نمی آید. ارتباط بین تماشاچی فیلم، لحظات مملو از سکوت شکوهمندی را رقم می زند. فیلم پایان بازی سکوت زیادی دارد. دنبال کردن شخصیت های مورد علاقه در لایه های متنوع فیلم هیجان انگیز است.

منبع pastemagazine

نظرات بسته شده است.