پروژه عینک اپل نیمه کاره رها شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پروژه عینک اپل نیمه کاره رها شد

پروژه عینک اپل نیمه کاره رها شد

اپل در ساخت عینک اپل واقعیت افزوده که شایعه شده بود تا سال 2020 به بازار می آید با مشکلاتی روبرو شد. بر اساس گزارش جدیدی از DigiTimes، منتشر شده که ادعا می کند اپل موقتاً پروژه ی توسعه ی فناوری عینک را ملغی کرده است و اصلاً مشخص نیست که دوباره بخواهد آن را دنبال کند. هرچند هنوز هم شنیده می شود که اپل عینک هایش را سر وقت تحویل خواهد داد.
در چند ماه گذشته منابع معتبری مثل بلومبرگ و مینگ چی کو تایید کردند که اپل بر روی عینک واقعیت افزوده کار می کند. این محصول با عینک واقعیت مجازی که سایر برندها تولید کرده اند متفاوت است. این عینک به کاربر اجازه می دهد تا در واقعیت زندگی کند و اطلاعات و اعلانات را از طریق عینک دریافت نماید.

به گفته ی برخی نشریات، جدایی Avi Bar-Zeev، طراح اپل از این کمپانی سبب اغتشاش و رها شدن پروژه ی عینک شده است. قبل از آن Bar-Zeev یکی از افراد کلیدی شکل گیری HoloLens مایکروسافت بود. بر اساس این گزارش، تیم ساخت عینک در ماه می منحل شد و اعضای آن به قسمت های دیگر فرستاده شدند. شایعه شده بود که ساعت های اپل مثل ساعت های آن به آیفون وصل می شوند
به طور خلاصه، به نظر می رسد پروژه ی عینک Apple Glasses دارای مشکلات و موانعی بود و کل پروژه به همین علت تعطیل شد. بهتر است قبل از نتیجه گیری منتظر اخبار بیشتر باشیم.

هدفون Bose بی سیم با قابلیت فرمان صوتی به Alexa

سری Live هدفون JBL با ویژگی های هوشمند و منحصر به فرد

قیمت و مشخصات فنی هدفون Bassheads

منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.