پورشه تایکان 4S با قیمتی پایین تر و دو مدل متفاوت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پورشه تایکان 4S با قیمتی پایین تر و دو مدل متفاوت

پیشتر تقریبا برایمان قطعی شده بود که شرکت پورشه مدل یا مدل هایی ارزان قیمت تر از “فون در کیند” جدید و تمام الکتریکی پورشه تایکان را عرضه خواهد کرد. اکنون هم پس از گذشت تقریبا یک ماه از تست اصلی رانندگی تایکان توربو و توربو S مدل ارزان قیمت تر آن یعنی پورشه تایکان 4S در روز دوشنبه رونمایی شده است.

طراحی موتور تیاکان 4S کاملا مشابه به دو مدل قبلی توربو و توربو S می باشد و اگر بخواهیم مشخص تر بگوییم در این مدل از دو موتور یکی در جلو و دیگری در پشت استفاده شده که قابلیت دو دیفرانسیل و حرکت چهار چرخ را به آن می بخشد. در محور عقبی این خودرو از سیستم انتقال نیروی دو دنده استفاده شده. با اینکه پورشه تایکان 4S یک مدل بوده اما قرار است با توان موتور مختلف به بازار عرضه شود.

ماشین Porsche Taycan 4S

مدل استاندارد ماشین Porsche Taycan 4S مجهز به موتور تک لایه ی 79.2 کیلو واتی با توان 429 اسب بخار و گشتاور 429 می باشد و مدل Performance Battery Plus موتور 93.4 کیلو واتی دو لایه داشته که از آن در مدل های پیشرفته تر توربو و توربو S استفاده شده که توان تولید قدرت 482 اسب بخار و گشتاور 479 را به او می بخشد.

با اینکه اعداد و ارقام در مورد این مدل پایین تر از دیگر مدل ها می باشد اما پورشه تایکان 4S اصلا ی خودروی تنبل به حساب نمی آید ، شتاب 0 تا 100 آن 3 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن 249 کیلومتر می باشد. اگر بخواهیم مقایسه کنیم ، مدل Turbo S شتابی 2.6 ثانیه ای دارد که چندان تفاوت محسوسی نیست. اعداد ارقام دیگر در مورد مدل تایکان 4S هنوز منتشر نشده ، اعدادی که می توانند برای علاقمندان به این مدل مهم باشند و کارخانه ی آلمانی گفته که تا پیش از آغاز فروش 4S این اطلاعات را منتشر خواهد کرد. خصوصیات شارژ آن مانند مدل توربو بوده و با ایستگاه فست شارژ 800 ولتی از 5 تا 80 درصد در عرض 22 دقیقه شارژ می شود.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

در تایکان 4 اس از سیستم شاسی پیشرفته ی 4D و سیستم تعلیق سه خان استفاده گردیده. مدل 4S دارای چرخ های 19 اینچی با سرامیکا های قرمز رنگ و سیستم ترمز استیل می باشد. این سیستم با سیستم ترمز توربو متفاوت بوده ، سیستم یکه در آن از سیستم ترمز روکش دار سرفیس مخصوص پروشیه استفاده شده که به ندرت در سرعت های بالا داغ می شود و سایز لاستیک های آن 20 اینچی بوده که کمی بزرگتر از تایکان 4S می باشد.

تودوزی پورشه تایکان 4S بخشی پارچه و بخشی چرم بوده و صندلی های داخلی آن بسیار راحت و بدون دکمه بود و نور پردازی داخلی موجب ایجاد حس آرامش شده تا راننده بتواند به خوبی بر روی مسیر تمرکز کرده و سرنشینان نیز پایین ترین میزان استرس را تجربه کنند. اما چیزی که در مورد تایکان 4S توجه بسیاری را جلب کرده قیمت پایین آن است که 103.800 تعیین شده و مدل پرفورمنس باتری آن 110.380 دلار قیمت گذاری شده. این در حالی بوده که مدل های توربو با قیمت هایی بالاتر از 150 هزار دلار به فروش میرسند.

نظرات بسته شده است.