پورشه تایکان Porsche Taycan ، هیولایی جذاب و منحصر به فرد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پورشه تایکان Porsche Taycan ، هیولایی جذاب و منحصر به فرد

پورشه تایکان Porsche Taycan ، هیولایی جذاب و منحصر به فرد

پورشه سال های سال است که در حال طراحی و تولید خودروهایی استثنایی و هیجان انگیز بوده و نوآوری را همیشه سرلوحه ی کار خودش قرار داده و اکنون از تمام آن تجربه در خودروی تمام الکتریکی 2020 خود یعنی پورشه تایکان Porsche Taycan مدل 2020 استفاده کرده. شرکت آلمانی هنوز از سدان تایکان رونمایی نکرده اما گفته که فروش آن از اواخر سال 2019 آغاز خواهد شد. پیشتر شرکت پورشه از این خودرو با استفاده از نام Porsche Mission E Concept تبلیغی را منتشر کرده بود. حتی از این خودرو در شرایط آب و هوایی سرد نیز تست گرفته شده و عکس هایی هم از آن منتشر شده که نشان از رونمایی قریب الوقوع آن دارد.

پورشه 718 اسپایدر و 718 GT4 مدل 2020 با موتورهای فلت سیکس

پورشه 911 RSR برای نخستین بار در Goodwood پا به مسابقات گذاشت

4 ویژگی برتر پورشه 911 2020

پورشه ی استثنایی که قرار است به زودی از آن رونمایی شود دارای فناوری مشابهی بوده که از آن در Audi e-tron GT 2020 نیز استفاده شده. البته این فناوری با شخصیتی متفاوت در هر خودرو استفاده شده. این سیستم شامل موتور برقی 800 ولت الکتریکی با سرعت شارژ فوق سریع بوده که به گفته ی کارخانه ی آلمانی تنها با 15 دقیقه شارژ امکان پیمودن 250 مایل را برای این خودرو فراهم می سازد. علاوه اینکه اگر به صورت مداوم از آن استفاده نشود ، به پک باتری 96.0 کیلوواتی منتقل شده و محدوده ی حرکتی را به بیش از 300 مایل افزایش میدهد. این باتری نیرو را به موتورهای الکتریکی عقب و جلوی این خودرو وارد کرده تا نیرویی برابر با 600 اسب بخار را داشته باشند. البته پورشه اعلام کرده که خریداران می توانند سیستم موتور برقی عقب را در مدل های مختلف امتحان کرده تا قدرت بیشتری را در حین حرکت در اختیار داشته باشند. کارخانه ی پورشه اعلام کرده که شتاب 0 تا 100 تایکان حدود 3.5 ثانیه می باشد.

با عکس هایی که به تازگی از پورشه تایکان Porsche Taycan منتشر شده تقریبا می دانیم که با چه شمایل شگفت انگیزی ارائه خواهد شد. زمانی که از زاویه ی نیم رخ به این خودرو نگاه بیندازید ، کمی شبیه به دیگر سدان پورشه یعنی پانامرا به نظر میرسد اما این سدان تازه مانند پانامرا هاچبک نبوده و صندوق آن بجای اینکه در جلو قرار گرفته باشد در پشت آن قرار گرفته. اما طراحی داخلی این خودرو و فناوری های داخلی استفاده شده در آن چندان مشخص نیست ، اما در مدل Mission E Cross Turismo دیده شد که در داخل از چندین نمایشگر حسی و یک فرمان سه پره استفاده گردیده. ایده ی قرار دادن یک درون یا پهپاد الکتریکی نیز تنها یک ایده بوده که برای دادن اطلاعات کلی در مورد جاده قرار بوده مورد استفاده قرار بگیرد که به کلی منتفی شده است.

منبع caranddriver

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.