پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰ با مدلهای جدید ای-هیبریدی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰ با مدلهای جدید ای-هیبریدی

می توانید مدل مورد علاقه خود را از بین این دو گزینه‌ انتخاب کنید: قوی یا قوی تر.

پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰ با مدلهای جدید ای-هیبریدی

پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰ : پورشه از  مدل  توربو S E-Hybrid  که نوع استاندارد کاین می‌باشد، رونمایی کرد. همچنین انواع پلاگین‌های هیبریدی را برای شاپلر کاین کوپه نیز به بازار عرضه خواهد کرد.

پورشه روز دوشنبه  از پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰ و Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupe(کاین اس-توربو ای-هیبرید کوپه) رونمایی به عمل آورد. در اصل ، مشابه با بیشتر موارد می‌توانید سقف بلند کاین را، فقط با فضای کمتر و سبک‌تر تجربه کنید .

تراموا چیست ؟ 

هن تنگ X7 : مشخصات فنی و قیمت

کاین ای-هیبرید کوپه مدل 2020 از یک موتور ۳ لیتری V6 با موتور الکتریکی بین موتور و گیربکس استاندارد ۸ سرعته اتوماتیک استفاده می کند. این دستگاه قدرت ۴۵۵ اسب بخار قدرت و ۵۱۶ پوند فوت گشتاور قدرت دارد ، که برای اینکه در ۴.۷ ثانیه قبل از رسیدن به سرعت ۱۵۷ مایل در ساعت خودرو را  برساند، کافی است با توجه به تخمین ارايه شده ، باتری ۱۴.۱ کیلو وات ساعت برای مایعات 20 کیلومتری خوب است. کاین ای-هیبرید ممکن است خروجی توربو-اس هیبرید را نداشته باشد ، اما همچنین به طور قابل توجهی ارزان تر است. پورشه کاین ای-هیبرید کوپه دارای چندین ویژگی استاندارد دیگر نسبت به  پورشه استاندارد کاین ای هیبرید نیز هست. صندلی های اسپرت  که دارای قدرت هشت طرفه می‌باشند ، یک سقف پانورامای شیشه ای ثابت و چرخ های آلیاژی ۲۰ اینچی استاندارد که این خودرو را واقعا جذاب کرده است.  همچنین به دلیل سقف شیب دار آن، یک جفت صندلی کمی پایین تر در ردیف دوم قرار دارند.

پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰
پورشه کاین کوپه ۲۰۲۰

این مدل هزینه‌ای معادل  مبلغ ۸۷۷۵۰ دلار را شامل می شود. Beefier Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupe از همان موتور الکتریکی و باتری استفاده می کند ، اما در اینجا ، آن را به یک موتور ۴ لیتری توئین توربو V8 شارژ شده است. خروجی از طریق سقف ارسال می شود ، ۶۷۰ اسب بخار  و۶۶۳ پوند وزن را کاهش داده است. حداکثر سرعت ۶۰ مایل در ساعت بوده که  فقط ۳.۶ ثانیه طول می کشد و حداکثر سرعت آن تا ۱۸۳ مایل در ساعت می‌باشد. تجهیزات استاندارد در توربو S E-Hybrid Coupe فراوان است.  ترمزهای کربن و سرامیک پورشه همانند دمپرهای تطبیقی و بردارنده گشتاور استاندارد است. با این وجود هنوز گزینه‌هایی مانند اگزوز اسپرت بلندتر و فرمان محور عقب وجود دارد. قیمت  این خودرو به اندازه همان  تولید آن بوده  است که Turbo S E-Hybrid Coupe با قیمت 165،750 دلار شروع می شود.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.