پورشه 99X سریعترین ماشین مسابقه ی Formula E | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پورشه 99X سریعترین ماشین مسابقه ی Formula E

پورشه 99X سریعترین ماشین مسابقه ی Formula E

شاید عجیب و جذاب ترین قسمت پورشه 99X پشت آن باشد که آن را شبیه یه یک جت کرده تا یک ماشین مسابقه ی Formula E ، ویژگی که موجب شده تا در همین روزهای نخستین بتواند دل بسیاری از علاقمندان به خودروهای مسابقه ای را برباید. دیگر ویژگی جذاب آن استفاده از چراغ های LED بوده که از جلوی راننده تا زیر چراغ های اصلی کشیده شده و جذابیت خاصی به آن بخشیده و پیشرفته و متفاوت بودن آن را نیز به نمایش می گذارد.

پورشه 718 اسپایدر و 718 GT4 مدل 2020 با موتورهای فلت سیکس

4 ویژگی برتر پورشه 911 2020

خودروی 99X پورشه همراه با تیم مسابقه ی Tag Heuer Formula E در ماه نوامبر پا به مسابقات جهانی خواهد گذاشت. موتور یکه پورشه در این خودرو استفاده کرده ترکیبی از موتور هیبرید استفاده شده در خودروی مسابقه ی 919 بوده که موفق به قهرمانی در مسابقات لمانز شده و قسمتی دیگر از آن نیز شبیه به موتور استفاده شده در مدل تازه ی تیاکان می باشد.

آقای فریتز انزینگر مدیرعامل بخش خودروهای مسابقه ای پورشه و گروه فولکس واگن در مورد این خودرو گفت : ” امروز روزی بسیار مهم است زیرا با ارائه ی پورشه 99X ما توانسته ایم گامی بزرگ را در رده ی خودروهای Formula E برداریم. من واقعا به تیم طراحی این خودرو افتخار میکنم ، تیمی که تمام زمان و توانایی خود را برای تولید این خودروی Formula E به خرج داده و من بی صبرانه در انتظار دیدن پورشه 99X بر روی پیست مسابقه هستم.”

پورشه سرمایه گذاری عظیمی را در بخش تولید خودروهای الکتریکی کرده و می خواهد توان موتورهای الکتریکی را با شرکت در مسابقات فرمولا ای به نمایش گذاشته و تا روند استقبال مخاطبین را از آنها افزایش داده و در نتیجه بتواند دید مخاطبین را نسبت به آنها تغییر داده و تولید انبوه خودروهای الکتریکی را آغاز کند ، روشی که پیشتر در مورد خودروهای اسپرت خود پیش گرفته بود ، استراتژی که در مورد آنها به موفقیتی بزرگ دست پیدا کرد. این شرکت آلمانی با استفاده از همین روش توانست روند استفاده ی شرکت های مختلف از گیربکس PDK را تبلیغ کند.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.