پیانو OnePlus و استفاده از 17 قطعه ی گوشی 7T Pro در آن | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پیانو OnePlus و استفاده از 17 قطعه ی گوشی 7T Pro در آن

چند روز پیش شرکت چینی OnePlus عکسی را در صفحه ی توئیتر خود منتشر کرد ، عکسی تاریک که در وسط آن عبارت Coming Soon نوشته شده بود. این موجب شده بود تا بسیاری فکر کنند که گوشی هوشمند دیگری در راه است. اما آنها در اشتباه بودند زیرا محصول تازه ی OnePlus نه گوشی است و نه تبلت بلکه یک پیانو است و این موجب به اشتباه افتادن طرفداران این برند شده بود.
این پیانو که شرکت OnePlus آن را ساخته Phone Piano نام دارد اما هر چند یک پیانو معمولی نبوده و آن پیانویی نیست که در خانه ی خود یا سالن اپرا دیده اید ، زیرا در تولید آن از 17 قطعه از گوشی هوشمند OnePlus 7T Pro استفاده شده است.
در این پیانو از قطعات نمایشگر 90 هرتزی گوشی One Plus 7T Pro برای درست کردن یک کیبورد روان استفاده شده تا هنرمندان بتوانند به راحتی و بدون ایجاد مزاحمت قطعات موسیقی را بنوازند.

البته این محصول مانند خودروهای بسیار پیشرفته ای که هرگز روانه ی بازار نمی شوند یک طرح اولیه بوده و شرکت چینی هیچوقت آن را به صورت رسمی آغاز به فروش نخواهد کرد اما این فرصت را دارید تا در صورتی که به یکی از کشورهای انگلستان ، فرانسه ، آلمان یا فنلاند سفر می کنید آن را دیده یا حتی با آن قطعه ی مورد علاقه ی خود را بنوازید. این پیانو در تور دور اروپای OnePlus قابل دیدن خواهد بود که می توانید برنامه ی آن را در زیر مشاهده نمایید :

* 10 نوامبر در لندن ، ریوربنک
* 12 نوامبر پاریس ، قلعه ی ژاک روف
* 14 نوامبر روتنبرگ ، هرگاس
* 16 نوامبر هلسینکی ، هلسینکی هال
پیانیست معروف یعنی کریم کمار نیز OnePlus را در این تور همراهی کرده تا قطعات درخواستی بازدید کنندگان را به زیباترین نحو برای آنها بنوازد.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.