پیش فروش سامسونگ گلکسی A80 با رنگ مشکی و صورتی آغاز شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

پیش فروش سامسونگ گلکسی A80 با رنگ مشکی و صورتی آغاز شد

پیش فروش سامسونگ گلکسی A80

پیشتر یکی از گروه های معروف K-Pop به نام Blackpink مدتی پیش به روی صحنه رفت و از سامسونگ گلکسی A80 تعریف های بسیاری کرده و این موجب شده تا سامسونگ به عنوان تشکر از این بند موسیقی ، مدل خاص Blackpink یا مشکی صورتی Galaxy A80 را به برخی از بازار ها ارائه کند.

اکنون می توان مدل خاص Galaxy A80 Blackpink Special Edition را از وب سایت های Samsung Thailand و ESH Malaysia تهیه نمود. سامسونگ قصد دارد به زودی فروش این مدل را در بازارهای سنگاپور و ویتنام نیز آغاز کند. پیش فروش این مدل پس از تایلند در دیگر بازار ها به خصوص خاورمیانه نیز آغاز خواهد شد.

در این گوشی به نظر نمی رسد که تغییری ایجاد شده یا با بدنه ای خاص ارائه شده باشد. البته این گوشی با برند Blackpink ارائه شده و به غیر از رنگ تغییر دیگری نیز داشته که در رابطه با لوازم جانبی آن بوده که همگی آنها در جعبه قرار گرفته اند که شامل قاب محافظ مخصوص ، استند شارژر و کابل USB بوده که بر روی تمامی آنها نام Blackpink نوشته شده.

سامسونگ حتی گفته که به کسانی که این مدل را پیش خرید کنند یک عدد Galaxy Fit و هدفون AKG Y500 را ارائه خواهد نمود. سامسونگ گفته دیگر مدل های سری Galaxy A را در رنگ تازه ی مشکی صورتی ارائه خواهد نمود که می توان انتظار داشت این مدل ها Galaxy A70 ، Galaxy A50 باشند.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy M40

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A50

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A80

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.