رندرهای پیکسل 4 XL خبر از حذف روزنه دوربین سلفی آن می دهد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

رندرهای پیکسل 4 XL خبر از حذف روزنه دوربین سلفی آن می دهد

رندرهای پیکسل 4 XL خبر از حذف روزنه دوربین سلفی آن می دهد

قبلاً رندرهایی از پیکسل 4 XL گوگل منتشر شده بود و پشت دستگاه را به نمایش گذاشته بود. رندرهای جدید نشان می دهند روزنه ی بزرگ روی صفحه نمایش که در Pixel 3 XL وجود داشت در ورژن جدید حذف می شود. استیو همرستوفر خبرها و شایعات را پیگیری می کند و بر اساس آن ها رندر طراحی می کند.
به نظر می رسد Pixel 4 XL حاشیه ی بالایی پهن تری داشته باشد تا دوربین سلفی، سایر حسگرها و بلندگو را در خود جای بدهد و جای روزنه ی سیاه صفحه نمایش را بگیرد. حسگر اثر انگشت در این گوشی به چشم نمی خورد و احتمال می رود از حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش و حسگر تشخیص چهره در آن استفاده شده باشد.

OnLeaks ادعا می کند که ابعاد Pixel 4 XL، 160.4 x 75.2 x 8.2mm می باشد و ضخامت آن برای هماهنگی با برآمدگی دوربین به 9.3 میلی متر افزایش پیدا کرده است. علیرغم معقول بودن رندرها، بهتر است تا زمانی که گوگل به صورت رسمی مشخصات Pixel 4 XL را منتشر نکرده رندرها را جدی نگیریم.
رندرهایی که PriceBaba و OnLeaks از Pixel 4 منتشر کرده اند در برخی موارد کاملاً درست از آب درآمده اند. بر اساس تیزری که گوگل از پشت دستگاه منتشر کرد، پشت دستگاه و طراحی دوربین کاملاً مشابه رندرها بود. شاید هم گوگل قصد دارد در مراسم رونمایی Pixel 4 همه را غافلگیر کند. باید تا پاییز منتظر بمانیم.

قاب گوشی Pixel 4 و Pixel 4 XL خبر از دوربین اصلی دوگانه می دهند

گوگل پیکسل 4 XL

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.