چالش ارکیدیوم چیست ؟ گره ی هرج و مرج جدیدی در راه است | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

چالش ارکیدیوم چیست ؟ گره ی هرج و مرج جدیدی در راه است

بعد از عبور از انقلاب تابستانی در سال 2013 شاخص انرژی وارد گره ی هرج و مرج جدیدی شد. بعد از تغییرات جوی زمین، اتفاقات بدیع و تازه می افتاد و طوفان های عجیب برپا می شد. طوفانی که به طوفان 100 ساله معروف بود، حالا گاه و بیگاه اتفاق می افتد. این طوفان ها علامت گره های هرج و مرج هستند. گره ی هرج و مرج جدیدی در راه است که تغییرات جوی را سرعت می بخشد و بر جامعه، روان و احساسات افراد تاثیر می گذارد. کم کم باید انتظار داشته باشید با عدم ثبات و عدم تعادل روانی بشر مواجه شوید و چالش ارکیدیوم راهکاری برای مقابله با آن خواهد بود

چالش ارکیدیوم چیست
چالش ارکیدیوم چیست

میزان هوشیاری بسیار بالا می رود و این سبب می شود بشر به لایه های عمیق وجود خود دست یابد در این صورت مسائل حل نشده و مشکلات رسوب کرده در اعماق روح با باور بشر از خودش در تقابل قرار می گیرد و تصور بشر در هم می شکند. این اتفاق در سراسر جهان می افتد. 

ارکیدیوم به چه معناست؟

برای مقابله با این اتفاق و گذشتن از این گره ی هرج و مرج، “ارکیدیوم” پیشنهاد می شود. این روش ساده است که به استعاره و تصور نیاز دارد. بزرگترین مشکل ارکیدیوم سادگی آن است؛ بشر همیشه دوست دارد همه چیز را پیچیده تر از آنچه هست، بگرداند. ارکیدیوم ابزار راه یافتن به انرژی درونی است. انرژی درونی همان چیزی است که مرتاض ها به آن پرانا می گویند. در این روش شما باید تصور کنید یک گل ارکیده درون خود دارید. ریشه ی اصلی این گل تخیلی در ستون فقرات شما قرار گرفته و روزنه دارد. به این “منطقه مینگ من” یا مدار زندگی می گویند. مینگ من نقطه ی مقابل ناف است. از این نقطه است که انرژیهای زندگی به اندام شما فرستاده می شوند. 

رابطه گل ارکیده با مدار زندگی

چالش ارکیدیوم چیست
چالش ارکیدیوم چیست

مدار زندگی، محلی است که انرژی را در بدن توزیع می کند . این انرژی ها در تغذیه و جوانسازی بدن موثر هستند. هنگامی که گل ارکیده را تصور می کنید، باید تصور کنید که پرچم گل  از شکم شما بیرون می آید و بزرگ می شود. وقتی ارکیدیوم را در ذهنتان ساختید، شاخه های جدید ظاهر می شوند و تصویر ارکیده همه جا را در بر می گیرد. ارکیدیوم به صورت طبیعی به جای خود باز می گردد و انرژی خود را از کائنات دریافت می کند. باید بدانید که ارکیدیوم به خودی خود انرژی های لازم را در شما تزریق می کند و لازم نیست کار خاصی انجام دهید. به محض این که ارکیدیوم فعال شود انرژی در بدن شما پخش می شود و تا هنگامی که خودتان آن را قطع نکنید ادامه پیدا می کند. 

چالش ارکیدیوم چیست و چگونه انجام می شود ؟

برای اینکه به شما بگوییم که چالش ارکیدیوم  چیست باید بگوییم انسان های حساس خیلی زود انرژی های ساطع شده از ارکیده احساس می کنند. چیزی که بیشتر اهمیت دارد حس کردن نور معنوی و انرژی ای است که به ریشه ی ارکیده می رسد و وارد مینگ من می شود و سپس در بدن شما پخش و جذب می گردد.

چالش ارکیدیوم چیست
چالش ارکیدیوم چیست

تا زمانی که در این کار خبره شوید، در نوبت های 5 دقیقه ای ارکیدیوم را تمرین کنید. سپس به تدریج مدت زمانش را بالا ببرید. بعد از هر بار ارکیدیوم تصور کنید که گل ارکیده بسته شده است. این کار برای محافظت از شما در دنیای واقعی خوب است. تا زمانی که نتوانسته اید انرژی مثبت ارکیده را از انرژی های منفی زندگی واقعی تفکیک کنید حتما همیشه تصور کنید ارکیده بسته شده است. ارکیدیوم را می توان بدون موسیقی انجام داد اما در ابتدا بد نیست که با موزیک های مدیتیشن این کار را انجام دهید. موزیک های مدیتیشن حرکت انرژی های آسمانی را در ریشه ی ارکیده تسهیل می کنند. در طول انجام چالش ارکیدیوم به ریشه ی تو خالی فکر کنید که از مینگ من رد می شود. 

مشکلی که وجود دارد، باورهای محدود بشر است. اگر انسان نتواند از باورهای محدود خود بالاتر برود، در مقابل نیروهای آسمانی مانع ایجاد می کند. بشر در کائناتی زیبا، نورانی و پر انرژی زندگی می کند. بشر وارث تمام این چیزهاست و قدرت های خارق العاده ای دارد اما از لحظه ی تولد با فلسفه های گوناگون از این میراث دور می شود. هنگام چالش ارکیدیوم تصور کنید شما همه ی چیزهای خوب کائنات را به ارث برده اید  و هر بار گل ارکیده باز می شود همه ی آن ها در دسترس شما قرار می گیرد. با ارکیدیوم انتقال انرژی را به اندام های حیاتی خود متوجه می شوید. از این راهکار استفاده کنید تا گره ی هرج و مرج کائنات را پشت سر بگذارید. 

سفینه فضایی به منطقه 51 صحرای نوادا اضافه توسط گوگل اضافه شد

حقیقت پشت فیلم کانجورینگ ، وحشتناک تر از داستان فیلم آن است

منبع mindful
1 نظر
  1. رضا می گوید

    اینکه الان یه سری خانم مومن و محجبه راه افتاده و از آقایان در شبکه های اجتماعی درخواست چالش آرکیدیوم میکنن و یه آدرس سایت میدن اونجا بریم برای چالش ارکیدیوم جریانش چیه؟ ضمنا شماره ای هم که باهاش به همراه زنگ میزنه شماره عجیب و کم شماره هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.