چگونه ارور های نرم افزاری ایفون ، آیپد و آیپاد را برطرف کنیم ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

چگونه ارور های نرم افزاری ایفون ، آیپد و آیپاد را برطرف کنیم ؟

ارور های ایفون : اپلیکیشن های iOS گاهی خطا می دهند و یا از کار می افتند. هرچند علت خطا یا از کار افتادن برنامه ها مشخص نیست اما راهکارهای ساده ای برای رفع این مشکل وجود دارد.

چگونه ارور های نرم افزاری ایفون ، آیپد و آیپاد را برطرف کنیم ؟

برای رفع مشکل ارور های نرم افزاری ایفون اپلیکیشن را حذف کنید و دوباره از نو نصب نمایید. این راهکار ساده در اغلب موارد مثمر ثمر واقع می شود و داده های مشکل زای برنامه ها را حذف می کند. برای این کار، بر روی آیکون برنامه ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید تا شروع به لرزیدن کند. سپس بر روی ضربدر گوشه ی آیکون ضربه بزنید. Delete را انتخاب کنید و دکمه را فشار دهید. در اپ استور مجدداً برنامه را دانلود و نصب کنید.

مجوزها را پس بگیرید و دوباره مجوز صادر کنید. بر روی کامپیوتر آیتونز را باز کنید و به منوی Store بروید؛ گزینه ی Deauthorize This Computer را انتخاب کنید. بعد از سلب مجوز مجدداً به Store بروید و این بار Authorize This Computer را انتخاب نمایید. حالا دستگاه iOS را دوباره همگام سازی کنید.

بروزرسانی واتس اپ موجب ایجاد باگ در این نرم افزار می شود

چگونه در واتس اپ افلاین باشیم ولی به پیام های پاسخ دهیم ؟

اگر روش های بالا جواب نداد، 4 Rs of iOS troubleshooting را اجرا کنید: ریبوت کنید، ریست کنید، ریستور کنید تا مشکل حل شود. برخی از اپلیکیشن های iOS راهکارهای مخصوص خودشان را در مواجهه با خطاها دارند.

منبع appletoolbox

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.