Ultimate magazine theme for WordPress.

چگونه در حین پرواز از وب واتساپ بر روی لپ تاپ استفاده کنیم؟

چگونه در حین پرواز از وب واتساپ بر روی لپ تاپ استفاده کنیم؟

وب واتساپ : واتساب یک صفحه ی وب دارد که استفاده از آن بسیار آسان است و امکان دسترسی به تمامی مکالمات را در هر مرورگری فراهم می کند. اما اگر تا به حال برایتان پیش آمده باشد که در حین پرواز بخواهید از واتساپ استفاده کنید، متوجه یکی از کمبودهای آن شده اید: اگر تلفن همراه شما به شبکه ی اینترنتی خط تلفن دسترسی نداشته باشد، نمی توانید از واتساپ  بر روی کامپیوتر استفاده کنید. به جای خرید چند دستگاه برای دسترسی به WiFi در حین پرواز می توانید با یک فوت کوزه گری از واتساپ بر روی لپ تاپ استفاده کنید.

با یک معادله ی ساده روبه رو هستیم. یکی از دستگاه های شما می تواند به WiFi متصل باشد و شما برای کار به دو دستگاه مثلاً تلفن همراه و لپ تاپ نیاز داشته باشید. در این شرایط می بایست تلفن را به وای فای وصل کنید و سپس این اتصال را با لپ تاپ به اشتراک بگذارید.

شاید اطلاع نداشته باشید که بسیاری از تلفن ها این اجازه را به کاربر می دهند تا از WiFi برای اینترنت خط تلفن استفاده کنند و از طریق Hotspot لپ تاپ را به اینترنت متصل کنید. سامسونگ قابلیتی را با عنوان Wi-Fi Sharing در نظر گرفته است که خیلی ها می توانند از آن استفاده کنند. برای آن که بدانید این قابلیت برای شما فعال است، دستورالعمل زیر را اجرا کنید:

تلفن خود را در حالت airplane mode  قرار دهید.

Wi-Fi را روشن کنید و به شبکه متصل شوید.

گزینه ی mobile hotspot را در حالت روشن قرار دهید.

Wi-Fi را در لپ تاپ روشن کنید و به شبکه ی  hotspot متصل شوید.

از آنجا که تلفن شما به اینترنت وصل شده، شما تنها هزینه ی اینترنت خط را پرداخت میکنید؛ بعد از آن به هر دستگاهی وصل شوید و از اینترنت استفاده کنید، هزینه برای خط محاسبه می شود. در این حالت از آنجا که هم لپ تاپ و هم تلفن همراه به اینترنت وصل هستند می توانید از برنامه ی واتساپ بر روی هر دو دستگاه استفاده کنید. تلفن پیام ها را می فرستد و دریافت می کند و کامپیوتر آن ها را به نمایش می گذارد؛ درست همان اتفاقی که بر روی زمین می افتد.

متاسفانه، همه ی تلفن ها از WiFi به صورت هم زمان برای ارسال و دریافت استفاده نمی کنند. در این صورت شما باید از روش های دیگر تترینگ استفاده کنید: بلوتوث و یا USB. بلوتوث کمی کندتر است اما حتماً متوجه شدید که سرعت WiFi در هواپیما هم بالا نیست. علاوه بر این اتصال با USB موجب می شود تلفن شما شارژ شود.

بروز رسانی واتساپ را از اینجا دریافت کنید

آخرین نسخه واتس آپ همراه با یک ویژگی جدید برای برنامه نویسان

منبع androidcentral

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.