چگونه در واتس اپ افلاین باشیم ولی به پیام های پاسخ دهیم ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

چگونه در واتس اپ افلاین باشیم ولی به پیام های پاسخ دهیم ؟

چگونه در واتس اپ افلاین باشیم ولی به پیام های پاسخ دهیم ؟

چگونه در واتس اپ افلاین باشیم : نمی پرسیم چرا، اما می دانیم که گاهی نیاز دارید بدون آن که آنلاین شوید، به پیام های واتساپ پاسخ دهید. در این مطلب به شما می گوییم که چطور می توانید این کار را انجام دهید.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز کامپیوتر و لپ تاپ

هدفون بی سیم اپل توسط یک مرد کره ای خورده شد

تفاوت ایرپاد با ایرپاد 2 چیست

تا به حال شده به خاطر آن که نمی خواهید دیگران متوجه آنلاین بودن شما بشوند، از پاسخ دادن به پیامی خودداری کنید؟ یک نفر چندین ساعت منتظر پاسخ شماست اما شما نمی خواهید گیر بیفتید و ساعت ها مکالمه کنید. یک یا دو راه وجود دارد که این شرایط را دور بزنید و بدون آن که آنلاین شوید، پیامی را که می خواهید پاسخ دهید.
اگر تلفن اندرویدی شما، اندروید نوگا و بالاتر را اجرا می کند، راحت ترین راه اینست که پیام را مستقیماً از کرکره ی اعلانات پاسخ دهید. کرکره ی اعلانات را پایین بکشید و با لمس گزینه ی Reply در زیر اعلان پیام و بدون باز کردن برنامه ی واتساپ به پیام پاسخ دهید.
همچنین اگر ساعت هوشمند اندرویدی دارید، می توانید مستقیماً از طریق ساعت به پیام مد نظرتان پاسخ دهید تا آنلاین نشوید. برای این کار حتی لازم نیست دکمه ی Reply را فشار دهید.

چگونه در واتس اپ افلاین باشیم
چگونه در واتس اپ افلاین باشیم

می توانید در حالت آفلاین پاسخ دهید:
اتصال گوشی به اینترنت را قطع کنید.
واتساپ را باز کنید و سپس دیالوگ مورد نظرتان را باز کنید.
پاسخ خود را بنویسید و ارسال کنید.
واتساپ را ببندید.
مجدداً به اینترنت وصل شوید.
واتساپ پاسخ شما را می فرستد و شما آنلاین دیده نمی شوید.
Unseen برنامه ای است که به شما اجازه می دهد واتساپ، تلگرام، وایبر و مسنجر فیسبوک را بدون آن که کسی متوجه آنلاین بودن شما شود، ببینید. البته با این ترفند نمی توانید در حالت آفلاین پاسخ پیام را بدهید، اما می توانید بدون آن که دیگران متوجه شوند پیام آن ها را بخوانید و هر وقت خواستید پاسخ دهید.
هرگاه از یکی از برنامه های پیام رسان، پیامی دریافت کنید، شما از سوی Unseen هم خبردار می شوید. می توانید اعلانات Unseen را به دلخواه خود و به رنگ های مختلف تنظیم کنید. با ضربه زدن بر روی آیکون WhatsApp می توانید پیام ها را بخوانید و مخاطب شما متوجه می شود که پیام را خواندید با ضربه زدن بر روی Reply به خود برنامه ی واتساپ هدایت می شوید و با این کار شما آنلاین دیده می شوید. باید گفت که این برنامه در مورد گروه ها درست کار نمی کند. اگر مخاطب شما هم برنامه ی Unseen را داشته باشد، متوجه می شوند که پیام را خوانده اید.

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.