چگونه یک جواهر فروشی راه اندازی کرده و حضور آنلاین هم داشته باشیم؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

چگونه یک جواهر فروشی راه اندازی کرده و حضور آنلاین هم داشته باشیم؟

چگونه یک جواهر فروشی راه اندازی کرده و حضور آنلاین هم داشته باشیم؟

اگر می خواهید شانس خود را در راه اندازی و داشتن یک فروشگاه جواهرات لوکس امتحان کنید پیش از هر چیزی باید به شما بگوییم که اصلا کار ساده ای نخواهد بود. البته زمانی که اعتماد مشتریان را بدست آورده و سود بدست آورید با خودتان خواهید گفت که ارزشش را داشت. خب هیچ چیزی بالاتر از این نیست که بخواهید یک جواهر را به کسی که دوستش دارید بدهید. اما کاری که اینجا می خواهید انجام دهید فراتر از احساسات بوده و به مهارت بالایی وابسته است. اگر فکر می کنید که هنر تشخیص سنگ و فلز مناسب را داشته و هارمونی را می دانید ، این مقاله به شما کمک می کند تا با آزمون و خطایی کمتر کسب کار خود را راه اندازی کنید.

1- هدف خود را به صورت کاملا مشخص تعیین کنید

چیزی که می خواهید به آن رسیده و تعیین کردن هدف برای راه اندازی هر کسب و کاری از بالاترین اهمیت برخوردار است. دو نوع هدف می توانید داشته باشید ، یک اینکه چه انتظاری از کسب و کار خود دارید و دیگری تعیین اهداف پلکانی که قابلیت تغییر پذیری دارد. استایل جواهراتی که می خواهید طراحی کنید را در ذهن داشته باشید و مخاطبین خود را نیز انتخاب کنید ، کسب و کار شما به قدری قوی نبوده که بتوانید برای تمامی اقشار و سلیقه ها جواهر بسازید. اگر تمام تلاش خود را در کار و طراحی به خرج دهید مشتریان از حضور شما با خبر خواهند شد.

2- میزان بودجه ی مورد نیاز خود را برآورد کرده و آن را تامین کنید

برای آغاز طراحی جواهرات نیاز به سرمایه ی مناسبی برای تامین مواد مورد نیاز دارید ، در واقع سرمایه ی شما باید بتواند برای چند ماه هزینه ی های مورد نیاز شما را تامین کرده تا کسب و کارتان کم کم شناخته شود.

3- نامی در خور برای کسب و کار خود تعیین کنید

یک کسب و کار جواهر به تنهایی از کلاس کار بالایی برخوردار بوده اما نامی که برای آن تعیین می کنید به آن شخصیت می بخشد. پس نامی برگزینید که بتواند علاوه بر جلب توجه بتواند نماینده ی کلاس کار شما باشد. زمانی که نام مورد نظر را پیدا کرده آن را ثبت کنید. شرکت Orient دقیقا گام هایی که توضیح داده می شود را طی کرده و اکنون یکی از موفق ترین شرکت های تولید ساعت های لوکس می باشد.

4- درست کردن لوگو

بهترین برندهای جهان دارای لوگوی خود بوده که تلفیقی از نام شهرت و هدف آن هاست ، از این رو باید لوگویی داشته باشید که ترکیبی از این مشخصات بوده و نماینده ی شما باشد. شاید در آینده ای نزدیک مشتریان با این لوگو بخواهند زندگی کنند.

5- حضور آنلاین داشته باشید

حضور آنلاین و داشتن وب سایت مخصوص موجب خواهد شد تا بیشتر شناخته شده ، اجناس را به راحتی فروخته و هزینه ها را پایین تر آورید. برای شناساندن برند خود در فضای مجازی ابزارهای مختلفی وجود دارد که از آنها می توان به بلاگ ها ، ایمیل مارکتینگ ، ویدیوها در یوتیوب ، SEO و شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

6- ساختن و طراحی جواهرات مشابه به دیگران شما را به جایی نخواهد رساند ، پس بهتر است تحقیق کنید و از ذهن مشتریان و چیزی که می خواهند آگاهی پیدا کرده و چیزی که می خواهند را برای آنها طراحی کنید. همیشه بر روی نیازهای بازار و مشتریان تمرکز داشته باشید.

7- به عضو ارشد در تجارت تبدیل شوید

زمانی که در کسب و کار خود شناخته شوید اعتبار بیشتری پیدا کرده و ایده های شما به مد روز تبدیل خواهد شد و به الگوی دیران تبدیل می شوید.

8- از ته دل خود طراحی ها را انجام داده و از آن لذت ببرید

زمانی که خود را بشناسانید مانعی در سر راه شما وجود نخواهد داشت و طراحی های شما قلب مشتریان را بدست خواهد آورد.

منبع djdesignerlab

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.