Ultimate magazine theme for WordPress.

چگونگی ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های Honor و Huawei

چگونگی ضبط مکالمات تلفنی

چگونگی ضبط مکالمات تلفنی : تمامی گوشی های هوشمند مجهز به سیستم ضبط صدای نصب شده نمی باشند و در برخی کشورها نیز قوانینی علیه امکان ضبط صدا در حین مکالمه وضع شده تا این ویژگی مخصوص آن بازارها در گوشی های هوشمند قرار نگیرد. اگر نیاز به ضبط کردن صدای مکالمه توسط گوشیهای هوآوی و هونور دارید می توانید با روشی که در این مقاله به آن اشاره خواهد شد بدون نیاز به روت کردن گوشی مکالمات را ضبط کنید.

در این روش باید از کارشناسان وب سایت XDA تشکر کنیم که با پیگیر بودن ، نیاز های کاربردهای مختلف گوشی های هوشمند را برطرف می کنند. در این وب سایت ، کاربری با نام Zimperium راهی را پیدا کرده که در EMUI 9 ، پوسته ی اندرویدی گوشی های Huawei و Honor بتوان مکالمات را ضبط کرد.

چگونگی ضبط مکالمات تلفنی
چگونگی ضبط مکالمات تلفنی

چگونگی ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های هوآوی و هونور

گوشی های هوآوی به طور معمول با این ویژگی ارائه شده اند و در پوسته ی اندرویدی EMUI 9.1 قرار گرفته اند. می توانید توسط یک اپلیکیشن ساده ، ویژگی قرار گرفته بر روی گوشی های هوشمند هوآوی را بدون نیاز به فعال یا Active کردن برنامه ، استفاده نمایید.

1- برنامه را دانلود کرده

2- سپس آن را نصب کرده

3- گوشی را راه اندازی مجدد کرده و این ویژگی به منوی تماس اضافه خواهد شد.

آیا این برنامه نیاز به ضبط شدن مکالمه را فراهم ساخت؟ آیا فکر میکنید گوشی های هواوی و هونور در حین ضبط کردن مکالمه باید مخاطب را از ضبط شدن صدای آن آگاه سازند؟

 

لینک دانلود برنامه

 

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.