کامیونت هیوندا جدید به زودی به بازار خواهد آمد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

کامیونت هیوندا جدید به زودی به بازار خواهد آمد

کامیونت هیوندا جدید با شباهت هایی به Honda Ridgeline عرضه می شود ”

بسیاری از علاقمندان به کامیونت به خاطر اصیل نبودن هوندا ریجلاین دل خوشی از آن ندارند و می گویند که طرح آن از یک کامیونت دیگر برداشته شده و تا حدودی هم حق دارند اما کامیونت هیوندا جدید با ویژگی ها و توانایی هایی ارائه شد که تنها بر روی کامیونت های گران قیمت دیده می شد و شما می توانستید تنها با پرداخت نصف هزینه و تهیه ی یک هوندا ریجلاین از آنها برخوردار شوید.

اما اکنون هیوندای به بازی وارد شده ، این شرکت کره ای چندین مرتبه در زمان هایی که فرصت داشته اعلام کرده که در حال طراحی یک کامیونت تازه بوده و به زودی آن را روانه ی بازار می کند و به نظر می رسد که هیوندای بخواهد به این گفته ی خود جامه ی عمل پوشانده و بر اساس خبری که Automotive News در روز سه شنبه ی گذشته منتشر نمود ، مدیر هیوندای آمریکا تایید کرده که این کامیونت به زودی رونمایی خواهد شد. آقای اوبراین مدیر بخش آمریکای شمالی هیوندای در رابطه با این خودرو گفته : ” این یک خودروی همه کاره خواهد بود که می تواند قشر تازه ای از خریداران را مجذوب محصولات هیوندای کند ”

کامیونت هیوندا جدید

کامیونت هیوندا جدید
کامیونت هیوندا جدید

هیوندای در تولید کامیونت های خود اغلب از طراحی های شرکت هوندا کپی برداری کرده و آنها را کمی ارتقاء داده و روانه ی بازار می کند. این شرکت کره ای نخستین بار از کامیونت کانسپت خود یعنی سانتا کروز در سال 2015 در نمایشگاه Auto Show دیترویت رونمایی نمود که آن هم یک کپی از کامیونت هوندا بود. در حال حاضر هیوندای تعداد محدودی از خودروهای نیمه سنگین را تولید می کند و ریجلاین از خاص ترین آنها خواهد بود.

کامیونت هیوندا جدید
کامیونت هیوندا جدید

مدل سانتا کروز با موتور توربو دیزل ارائه شده بود اما با روند تمایل خریداران و عدم تولید خودروهای دیزل توسط هیوندای می توان انتظار داشت کامیونت هیوندا جدید با موتور توربو فور و یا شش سیلندر گازوئیلی عرضه گردد. در آخر نیز باید بگوییم که هیوندای تصمیم گرفته تا کارخانه هایی را در خاورمیانه ، اروپا ، آمریکای شمالی و مکزیک تاسیس کند و هدف انجام این کار کاهش هزینه ی های ارسال و ریسک فرستادن آنها از کره بوده که مشخصا می تواند قیمت عرضه محصولات این شرکت کره ای را به مراتب پایین تر آورده و آن را به رقیبی قدرتمند برای تولید کنندگان کامیونت تبدیل کند.

پورشه 911 RSR برای نخستین بار در Goodwood پا به مسابقات گذاشت

رونمایی از ماشین لکسوس LS 500 سری اینسپریشن با رنگ بندی ویژه

منبع cnet

نظرات بسته شده است.