نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی

نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی

کتونی آدیداس اصل : برند آدیداس یک برند معروف و محبوب  می باشد که به خاطر محصولات با کیفیت آن  در سراسر جهان شناخته شده است. کیفیت این محصولات  به قدری بالا می باشد که هزینه خرید این محصولات همیشه برای همه افراد قابل پرداخت نیست، بنابراین گروهی از افراد به خرید محصولات تقلبی از این برند  رو می‌آورند. بعضی از افراد هم به دلیل اینکه قادر به تشخیص محصول اصل از تقلبی نیستند، در برخی موارد سرشان کلاه می رود و جنس تقلبی را به جای اصل می خرند.

دلیل این موضوع این است که بازار کفش های تقلبی آدیداس بسیار گسترش پیدا کرده و راه‌های زیادی را برای اصل نشان دادن این برند پیدا کرده اند و به کار می برند که موجب سخت تشخیص دادن جنس کتونی آدیداس اصل از تقلبی می شود.  اگرچه در ابتدا ممکن است محصولات جعلی به نظر واقعی برسند، اما با نگاه دقیق تر می توان تفاوت های میان جنس تقلبی و اصلی را تشخیص داد. به عنوان یک مصرف کننده، شما باید تفاوت بین محصولات جعلی و اصلی که دارای کیفیت  بیشتری می باشند را بدانید. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چطور آدیداس های جعلی را می توانید تشخیص دهید.

مارک آدیداس

کتونی آدیداس اصل
کتونی آدیداس اصل

مانند همه لباس ها، هر برندی یک نشان ویژه برای خود دارد که مشخص کننده محصول اصل از جعلی می باشد.  مارک آدیداس که در پشت کفش قرار دارد، در قسمت بالایی چرم پشت کفش واقع شده است. یکی از بارزترین نشان های تشخیص مدل اصل از جعلی می باشد . تصویر زیر کفش جعلی آدیداس (سیاه ) و اصلی (سفید) را نشان می دهد. شما می توانید شکل مارک در  ناحیه پشت پای هر دو کفش را مشاهده و تفاوت بین آن‌ها را درک نمایید. مارک در کفش اصلی کمی بالاتر از مدل جعلی قرار دارد. که برای تشخیص این تفاوت باید یک کفش اصل را در کنار مدل جعلی آن بگذارید که کمی کار را سخت می کند، در ادامه روش های دیگری را ارائه می دهیم که تشخیص را برای شما آسان تر می نماید.

بند کفش

بیشتر مدل های آدیداس با یک جفت بند جدید  ارائه می شوند. بنابراین، اگر شما در حال خرید یک جفت از کفش های جدید آدیداس هستید ، دقت کنید که اگر بند اضافی در جعبه وجود داشته باشد، اما  بسته بندی نشده باشند این کفش جعلی می باشد. کفش های اصل آدیداس دارای بند اضافی هستند که به طور منظم بسته بندی شده و دارای بسته بندی محکم و مهر و موم شده ای می باشند.

اما از آنجا که همه کفش ها دارای بند اضافی نمی باشند ؛ بهتر است در فضای اینترنت  در مورد مدل مورد نظرتان ابتدا جست و جو کنید که آیا مدل مورد نظرتان دارای بند اضافی می باشد و یا خیر.

 

کتونی آدیداس اصل
کتونی آدیداس اصل

سوراخ های بند کفش

سوراخ هایی که بندهای کفش آدیداس از آن‌ها عبور می‌کند، به غیر از برخی مدل‌های قدیم کفش آدیداس، مدل های جدید  این سوراخ ها غیر فلزی می باشند . بنابراین، اگر شما یک جفت مدل جدید از کفش های آدیداس را خریده اید و دارای سوراخ های فلزی می باشید احتمالا از نوع جعلی آن را خریده اید!

دوخت کفش

آدیداس برای  جیر با کیفیت آن شناخته شده است. از این رو، کفش های آن با فاصله ای بی نظیر دوخته شده اند. اگر شما کفش آدیداسی دارید که دوخت آن  ناهموار است، و درزهای آن مشخص می باشد و یا اگر می توانید قسمتی را پیدا کنید که دوخت آن کامل نیست، می توانید مطمئن شوید که یک جفت آدیداس جعلی خریده‌اید!

تصویر زیر نشان می دهد که  کفش های آدیداس جعلی دارای کیفیت پایین می باشند.  دوخت با کیفیت خوب، تقریبا به اندازه مارک آدیداس  قابل تشخیص می باشد. معمولا چرم جعلی آدیداس بسیار شفاف تر از محصول اصلی است. کیفیت پایین کفش‌های جعلی   باعث می شود که انگشت شست پا از جلوی کفش بیرون بزند و کفش را زشت می کند و جلوه ی بدی به آن می دهد.

کتونی آدیداس اصل
کتونی آدیداس اصل

شماره سریال

همه محصولات جعلی قابل تشخیص نیستند، اما یک جفت اصل از مدل ورزشی  این کفش دارای استانداردهای ویژه ای می باشد که برای مربیان و ورزشکاران  ضروری است. برای حفظ کنترل کیفیت این استانداردها، هر جفت کفش، یک شماره سریال منحصر به فرد دارد  که مربوط به هر نوع سبک کفش می باشد.

شما می توانید شماره سریال  کفش های آدیداس را در داخل زبانه کفش پیدا کنید. داخل زبانه کفش را مشاهده کنید و آگاه باشید که یک جفت آدیداس اصل دارای دو شماره سریال مختلف برای هر کدوم از جفت کفش های پای راست و چپ  می باشد در حالی که برچسب هایی که برای کفش های جعلی قرار داده شده است برای هر دو لنگه کفش یکسان هستند. همچنین اطمینان یابید که رقم های موجود در شماره سریالی که پشت زبانه کفش قرار دارد با شماره سریال موجود در جعبه کفش یکسان می باشد.

نکته بعدی که می خواهیم به آن اشاره کنیم این است که آیا کفش های خود را  زمانی که خریداری کرده اید با جعبه دریافت کرده اید؟ اگر آنها را در یک کیسه پلاستیکی بسته بندی شده و به شما تحویل داده شده اند، احتمالا جعلی هستند. این امکان وجود دارد  که اگر شما یک جفت دست دوم را خریداری کرده اید، جعبه آن را دور انداخته باشند اما برای مدل نو و استفاده نشده آن حتما باید دارای جعبه باشد.

کتونی آدیداس اصل
کتونی آدیداس اصل

لوگو

یک  لوگوی واقعی آدیداس هرگز به صورت برچسب نیست. که معمولا بر روی  زبانه کفش، دوخته و یا حک شده است. در تصویر زیر می توانید ببینید که چگونه لوگو در کفش آدیداس سیاه به صورت  برچسب می باشد، در حالی که آرم در کفش سفید بر روی زبانه ي آن حک شده است. کفش جعلی آدیداس به سادگی این لوگو را چاپ می‌کند .

مدل اصلی  در عکس با اینکه بیشتر پوشیده و کهنه شده است اما طول عمر بیشتری داشته و راحتی بیشتری را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است. با موارد ذکر شده دیگر شما می توانید به راحتی کفش اصلی آدیداس را از نوع تقلبی آن تشخیص دهید.

بزرگترین ورزشگاه جهان

ایرپاد 2 اپل اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.