Ultimate magazine theme for WordPress.

کنسول بازی Xbox One S بدون نیاز به دیسک و طراحی متفاوت

عکس های تازه منتشر شده از کنسول بازی Xbox One S با قابلیت تمام دیجیتال شاید خیلی نیازی به توضیح نداشته باشد. تمامی اطلاعات در مورد این دستگاه که شامل رندر ، تاریخ رونمایی و ساختار این دستگاه بوده منتشر شده اما شاید مهم و عجیب ترین ویژگی آن نداشتن دیسک درایو باشد. اگر این اطلاعات توسط مایکروسافت تایید نشده بود می توانستیم آن را تنها یک شوخی بدانیم اما با روند تغییر بازی ها و امکان اجرای آنها به صورت آنلاین نیاز به دیسک را به حداقل خواهد رساند.

کنسول-بازی-xbox-one-s-1
کنسول بازی Xbox One S

کنسول Microsoft Xbox One S All Digital همانگونه از نامش پیداست تنها نسخه ی دیجیتال بازی و برنامه ها را از مرکز اطلاعات مایکروسافت دریافت می کند. مشخصات فنی این کنسول هنوز به صورت مشخص اعلام نشده اما می تواند تصاویر را با کیفیت 4K و HDR پشتیبانی نموده و فضای ذخیره سازی آن 1 ترابایت می باشد. در عکس ها این کنسول با رنگ سفید و یک دست به نمایش گذاشته شده ، مشخصاتی که با Xbox One S همخوانی دارد.

بر روی بسته ی این کنسول نوشته شده که سه بازی به صورت از پیش نصب شده بر روی آن قرار گرفته. این بازی ها شامل Minecraft ، Sea of Thieves و Forza Horizon 3 میباشد. قیمت این کنسول 229.99 یورو اعلام شده از تاریخ 7 مِی در اروپا آغاز به فروش می گردد.

کنسول بازی Xbox One S

شاید هیچ ویژگی خاصی در این کنسول دیده نشود اما روند استفاده از پایگاه های داده ی آنلاین به صورت کامل مشخص می باشد. برخی امکان دارد این انتخاب را ریسکی بدانند اما با گسترش پایگاه های داده و اجرای بازی گوگل یعنی Stadia Game شاید زمان افول استفاده از دیسک های بازی نیز آغاز شده باشد.

ما هیچ نظر شخصی در مورد این کنسول دیجیتال نداریم اما اگر بخواهیم صادق باشیم نسل کنسول ها در حال تغییر بوده و به سمت دیجیتال شدن می رود. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این روند به گیمینگ کمک می کند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.