Ultimate magazine theme for WordPress.

کنسول بازی Xbox Two با نام پروژه ی اسکارلت طراحی می گردد

کنسول بازی Xbox Two

هنوز تاریخ دقیق رونمایی از کنسول بازی Xbox Two اعلام نشده اما بی تردید در حال نزدیک شدن به این تاریخ هستیم و روز به روز اخبار و شایعات بیشتری در مورد این کنسول که با نام پروژه ی Xbox Scarlet در دست طراحی است در فضای مجازی منتشر میگردد.

در این مقاله به تمامی اطلاعات و شایعات تا به حال منتشر شده در مورد کنسول بازی Xbox Two ، اشاره خواهد شد. این کنسول جدیدترین محصول مایکروسافت در زمینه ی گیمینگ و جنگ غول های تولید کننده کنسول های بازی می باشد.

کنسول Xbox One با تمام شایستگی های خود سالهاست در سایه ی رقیب قدرتمند خود یعنی PS4 قرار گرفته اما مایکروسافت قصد نداشته تا عرصه را به سونی واگذار نماید و از این رو با تولید کنسول بازی Xbox Two می خواهد کنسولی بهتر از PS5 را تولید نموده و باری دیگر در رتبه ی نخست کنسول های بازی قرار گیرد.

پنج سال زمانی مناسب برای تحقیق برای تولید یک کنسول پیشرفته و مناسب می باشد و این مساله را نیز رئیس Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر تایید نموده. او گفته که شرکتش به زودی یک کنسول بازی قدرتمند را عرضه خواهد نمود. در واقع این شرکت قصد دارد چندین کنسول را به صورت همزمان به بازار عرضه نماید.

بسیاری از علاقمندان به دنیای بازی و فناوری بر این عقیده هستند که سال 2020 می تواند زمانی مناسب برای ارائه ی نسل جدید Xbox باشد که برخی از وب سایت ها نیز این مساله را تایید نموده اند. اینطور به نظر میرسد که غول های تولید کننده ی کنسول بازی ، Xbox و Playstation قصد دارند به صورت همزمان و در نمایشگاه T3 2020 کنسول های نسل جدید خود را معرفی نمایند.

قیمت و مدل های مختلف کنسول بازی Xbox Two

هزینه ی تهیه ی ایکس باکس جدید چقدر خواهد بود؟ اکنون می توانید Xbox One X را با قیمت 450 دلار خریداری کنید. ایکس باکس قصد دارد کنسول جدید خود را مملو از فناوری های جدید و با قیمتی مشابه به Xbox ONE و معقول ارائه نماید. این مساله را در ذهن داشته باشید که ایکس باکس دو کنسول متفاوت را با قیمت ها و فناوری های مختلف ارائه خواهد نمود تا به کاربران آزادی انتخاب بیشتری دهد.

البته ارائه شدن 2 دستگاه یک گزینه ، و ارائه شدن “یک سری” از دستگاه ها گزینه ای دیگر بوده که بسیاری از وب سایت ها نیز به آن اشاره نموده اند. این وب سایت ها نام قدرتمندترین کنسول را Anaconda و ساده ترین مدل را Lockhart و نام پروژه ی سومین ایکس باکس را Maverick اعلام نموده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.