کولر گازی هیتاچی هنوز یکی از پرفروش ترین برند ها | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

کولر گازی هیتاچی هنوز یکی از پرفروش ترین برند ها

کولر گازی هیتاچی هنوز یکی از پرفروش ترین برند ها

کولر گازی هیتاچی از سال ها پیش تاکنون از بهترین محصولاتی بوده که برای مطبوع کردن هوای محیط از آن استفاده می شد و محبوبیت خاصی را در بازار دارد. میزان فروش این کولرها در کشورهای گرمسیری و خاورمیانه همیشه بالا بوده و دلیل این فروش بالا کیفیت مناسب این کولرهای گازی هیتاچی بوده. هیتاچی طیف گسترده ای از مطبوع کننده های هوا را به بازار عرضه کرده تا قدرت انتخاب بالاتری را به کاربران در سراسر جهان بدهد. ارائه ی محصولات زیاد و اشباع کردن بازار موجب شده تا کولر گازی هیتاچی به یکی از پرفروش ترین کولرهای موجود در بازار تبدیل شده و شرکت هایی نظیر سامسونگ و اجنرال سهم کمتری را ازآن خود کنند. اما همانطور که این مساله در همه چیز صادق است ، زمانی که پول بیشتری بگیرید ، سرویس بهتری دریافت می کنید و این در کولر گازی هیتاچی نیز دیده می شود. از این رو مزایایی که این کولرهای گازی ارائه می کنند نسبت به قیمت هایشان متفاوت است. اما گذشته از این مزایا ، عمر این کولرها بسیار بالاست و می تواند برای سال ها از آنها برای تهویه ی مناسب هوا بدون کوچکترین مشکل استفاده کنید.

زمانی که نوبت به خنک کردن برسد بسیاری ، به خصوص نسل قدیمی بر این عقیده اند که کولرهای هیتاچی هیچ رقیبی در خنک کردن ندارد. در کولر گازی هیتاچی یک ویژگی خاص قرار گرفته تا در برابر دیگر رقبا برتری داشته و آن ویژگی Super Cool است ، زمانی که این ویژگی فعال شود موتورها با سرعت بالایی مشغول به کار شده تا دمای محیط را به حد مطلوبی رسانده و سپس سرعت را پایین آورده تا تنها دما را در حد مطلوب نگه داشته و میزان مصرف برق پایین تری داشته باشد. علاوه اینکه این کولرها قیمتی پایین تر نسبت به دیگر برندها داشته تا بتوان با هر بودجه ای ، محصول مناسب را خریداری نمود.

در بدنه ی کولر گازی هیتاچی برای داشتن مقاومت و عمر بیشتر از فلز مس استفاده شده و از این فلز در داخل کولر نیز بهره برده شده تا به افزایش کارایی و عملکرد آن کمک شود. البته در بدنه ی برخی مدل های کولر هیتاچی از لوله های آلومینیومی استفاده شده که دلیل استفاده از این فلز هزینه ی پایین تر بوده تا بتواند محصولات خود را با قیمتی پایین تر به فروش برساند.

از نظر ظاهری هم کولر گازی هیتاچی ظاهری مناسب داشته هرچند شرکت هایی نظیر سامسونگ ، ال جی و پاناسونیک هم کولرهای گازی خود را با ظاهری مدرن ارائه کرده اند و توانسته اند توجه مخاطبی را به خود جلب کنند. در کولر گازی هیتاچی از یک فناوری منحصر به فرد استفاده شده که با عنوان Permanent magnet motor یا موتور مغناطیسی دائمی شناخته می شود. این فناوری برخی از نیروی چرخشی موتور را توسط جذب کننده های مغناطیسی تامین کند.

گوشی شیائومی و یک اختراع جدید برای صفحه نمایش تلفن همراه

گوشی میت 20 ایکس و Oppo Reno 10x با پشتیبانی از 5G

تیزر گوشی شیائومی CC9 مهر تاییدی بر حسگر درون صفحه است

نظرات بسته شده است.