رونمایی از کیا کادنزا 2020 در یک آگهی تبلیغاتی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

رونمایی از کیا کادنزا 2020 در یک آگهی تبلیغاتی

رونمایی از کیا کادنزا 2020 در یک آگهی تبلیغاتی

کیا کادنزا 2020 : شرکت Kia از سال 2017 مشغول فروش خودروی Cadenza به عنوان یک سدان فول سایز بوده و شرکت های تولیدکننده ی اتومبیل به طور معمول به دلیل اینکه مدل هایشان تکراری نشود آنها را ارتقاء می دهند تا علاوه بر تازه ساختن ظاهر آنها ، مجبور نشوند صدها میلیون دلار صرف یک بازطراحی کامل کند.

ماشین Austro Daimler Bergmeister ADR 360 رونمایی شد

لکسوس RX با Apple CarPlay و Android Auto ارتقاء سیستم های متعدد

شرکت کیا گفته که می خواهد چهارمین دور خود را به دور خورشید با ارائه ی نسل تازه ی Cadenza که در واقع رقیب تویوتا آوالون بوده آغاز کند. اکنون نیز می توانیم به طور تقریبی بگوییم ایده ای از چگونگی این خودروی تازه داریم. این به لطف KIA بوده که در صفحه ی مارکتینگ فیسبوک خود عکس و اطلاعاتی را در مورد مدل K7 که نام مدل Cadenza در کره است اعلام نموده.

کیا کادنزا 2020
کیا کادنزا 2020

اگر حس می کنید که تغییرات ایجاد شده خوب اما کافی نیست و برتری خاصی را نسبت به مدل کنونی ندارد در اشتباهید زیرا این تنها یک مدل نیمه از چیزی است که KIA قصد ارائه ی آن را دارد. خودروی Cadenza کنونی به گفته ی بسیاری مانند یک سدان ساده با مقدار زیادی تغییرات و در اصطلاح “آرایش” است. اما با توجه به عکس هایی که از سدان آینده ی KIA ارائه شده می توان گفت که کیا کادنزا 2020 با زیبایی طبیعی بیشتر و سیستم دیفرانسیل عقبی که در KIa Stinger قرار داده شده ارائه خواهد شد که می تواند توجه بسیاری را از همه لحاظ به خود جلب کند.

کیا کادنزا 2020
کیا کادنزا 2020

در عکس هایی که از طراحی داخلی منتشر شده به وضوح می توان دید که کیا کادنزا 2020 با فناوری به مراتب پیشرفته تر ارائه خواهد گردید ، البته هنوز هیچ اطلاعاتی از فناوری استفاده شده در داخل کادنزا 2020 اعلام نشده. علاوه اینکه این غیر ممکن خواهد بود که KIA بخواهد آن را با موتور مشابه استفاده شده در مدل پیشین با حجم 3.3 لیتری V6 با توان 290 اسب بخار و گشتاور 253 پوند که نیرو را به سیستم هشت دنده منتقل می کند ارائه کند.

از بازارهایی که این خودرو ارائه خواهد شد خبری در دست نیست اما یکی از نمایندگان این شرکت در ایمیلی گفته که خبرهای فوق العاده ای در مورد کیا کادنزا 2020 در راه است.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.