نحوه تشخیص کیف Guess اصلی و تقلبی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نحوه تشخیص کیف Guess اصلی و تقلبی

نحوه تشخیص کیف Guess اصلی و تقلبی

کیف های مورد علاقه را می توان همیشه از دنیایی مملو از برندهای فشن یافت. Guess محصولات مقرون به صرفه ای در مقایسه با دیگر طراحان مد تولید میکند ، اما یک بازار موازی برای تقلید از آنها اختصاص داده شده است. آیا میدانید که چگونه یک کیف Guess تقلبی را از اصلی آن تشخیص دهید؟ ما به شما نحوه تشخیص آن را توضیح خواهیم داد؛ به مراحل زیر توجه نمایید:

  1. برای خرید کیف Guess  به یکی از فروشگاه های برند بروید. شما کیفیتی را در آنجا پیدا خواهید کرد که فقط در آن فروشگاه ارائه می گردد.
  2. اگر کیف Guess  را از جای دیگری خریدید، ابتدا مطمئن شوید که کیف در مجموعه شرکت قرار دارد. این اولین گام برای تشخیص این است که کیف اصلی است یا خیر. به وب سایت رسمی بروید تا مطمئن شوید که در مجموعه آنها قرار دارد.
  3. سپس به دقت چرم کیف دستی را بنگرید. تقلبی آنها از چرم ساخته نشده است. تقلیدی ها، از مواد پلاستیکی یا مصنوعی استفاده میکنند که از نوع چرم آن متفاوت است. با لمس آن میتوانید حس کنید که به سختی لمس می شوند در حالی که کیف Guess   اصلی دارای سطح نرم و صاف است.یک ترفند دیگر اینست که با انگشت روی چرم فشار دهید، اگر چروکی که ایجاد شد ناپدید گشت میتوان گفت که خالص است و اگر نه ، احتمالا تقلبی است.
  4. درزهای روی کیف را بررسی کنید.اغلب درزهای کیف های تقلبی بسیار قابل مشاهده و کیفیت پایینی دارند. مطمئن شوید که کیف محکم و خیلی خوب دوخته شده باشد.
  5. آستر آن یک اصل مشخص دیگر برای تشخیص اصل از تقلبی است. تقلبی ها معمولا از آستر استفاده نمی کنند و اگر هم انجام دهند ، آستر آن خیلی نازک شبیه کاغذ است. آستر اورجینال نرم و تقریبا شبیه ابریشم است که به خوبی دوخته شده است.
  6. کیف Guess  اصلی دارای برچسب داخلی است . این یکی از جزئیاتی است به تشخیص تقلبی ها کمک می کند ، زیرا که تقلبی ها هرگز همچین چیزی را ندارند. برچسب   Guess اصلی باید کد سبک ،نام رنگ و گروه را در یک طرف برچسب داشته باشد.
کیف Guess
کیف Guess
  1. به دقت به کاغذ برند نگاه کنید که انواع تقلبی آن بسیار شبیه اصلی است. علاوه بر این زیپ نیز باید حاوی کاغذ Guess  باشد. کیف های تقلبی این را ندارند.
  2. حالا شما میدانید که تفاوت بین کیف اصلی Guess و تقلبی آن چیست.  

چگونه از اصل بودن گوشی مطمئن شویم

گوشی طرح اصلی سامسونگ S10 چگونه تشخیص بدهیم؟

نظرات بسته شده است.