Ultimate magazine theme for WordPress.

گجت های جدید پوشیدنی و تمرین مغز برای بهتر خوابیدن

گجت های جدید پوشیدنی و تمرین مغز برای بهتر خوابیدن

گجت های جدید : URGONight اولین سیستم تمرین خواب است که از درمان بازخورد عصبی با تمرین های درون برنامه ای بهره می برد. این دستگاه ادعا می کند می تواند به مغز تمریناتی دهد که امواج مغزی خواب تولید کند. به نظر عجیب می آید، اما واقعیت دارد.
این دستگاه پوشیدنی که مشابه Phillips SmartSleep می باشد، نتیجه ی سال ها تلاش عصب شناسان و متخصصین خواب فرانسوی است. این دستگاه به افراد کمک می کند تا امواج مغزی موثر در خواب را افزایش دهند. این کمپانی ادعا می کند. این دستگاه زمان به خواب رفتن شما را تا 40 درصد و از خواب پریدن در شب را 50 درصد کاهش می دهد. برخلاف SmartSleep ، پوشیدن URGONight در طول روز بی معنی نیست.

گجت های جدید
گجت های جدید

URGONight آن را درمان بازخورد عصبی نام نهاده است. ایده این بوده که برنامه ای برای تمرین ماهیچه های ذهنی در طول روز ساخته شود تا به افراد در عمیق تر خوابیدن کمک کند. درمان های بازخورد عصبی از صفحه نمایش فعالیت امواج مغزی، سرنخ های دیداری شنیداری و استراتژی های آموزش تشخیص و متعادل سازی برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب استفاده می کند. از آن ها برای درمان و مدیریت شرایطی مثل ADHD، تقویت تفکر انتقادی، توانایی های ورزشی و اجرای موسیقی استفاده می شود.

نمایشگاه بارسلونا 2019 و 5 گجت پوشیدنی

این نوع درمان معمولاً در محیط کلینیک و در حضور پزشکان متخصص انجام می شود؛ اما URGONight این امکانات را به خانه ی شما می آورد. این دستگاه دارای هدبندی است که نوار مغزی می گیرد. حسگرهای درون هدبند فعالیت امواج مغزی را در کنار کورتکس حسی حرکتی، بدون تولید هیچ گونه صدایی، اندازه می گیرند.

گجت های جدید
گجت های جدید

شما باید سه بار در هفته، هر بار به مدت 20 دقیقه آن ها را بپوشید. قبل از شروع تمرین های 20 دقیقه ای می توانید به صورت زنده امواج مغزی خود را ببینید. تمرین ها شامل بازی هایی می شوند که موجب جرقه زدن امواج SMR می شوند. بازی ها از بزرگ کردن برگ ها بر روی درخت، جمع آوری عروس دریایی و کشیدن الگوهای آرام بخش تشکیل می شوند. شما در این بازی ها امتیاز می گیرید و روند درمان خود را ملاحظه می کنید.
سرمایه گذار URGOTECH، گوریک لو لوس، گفت:«اگر بتوانید مغز خود را تمرین دهد که سریعتر بدود، بلندتر بپرد، عمیق تر شنا کند و یا منعطف تر باشد، می توانید کیفیت خواب خود را بهبود بخشید.»
این دستگاه در سال 2020 با قیمت 500 دلار عرضه خواهد شد.

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.