گران ترین اسب های دنیا کدامند است ؟ معرفی 3 اسب برتر | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گران ترین اسب های دنیا کدامند است ؟ معرفی 3 اسب برتر

چه کسی این حیوان زیبا، سریع و قوی را نمی شناسد؟ اسب ها حیوانات زیبا و جذابی هستند که برای کارهای مختلف از آن ها استفاده می شود. یکی از مهمترین کار اسب ها، مسابقه دادن است.  نژادهای مختلف، قیمت های مختلف دارند. در سراسر دنیا نژادهای مختلف اسب وجود دارند که بعضی از آن ها بسیار گران قیمت هستند. گران ترین اسب های دنیا چه شکلی هستند؟ چرا قیمت بالایی دارند؟ در این مطلب سه اسب گران دنیا را به شما معرفی می کنیم.

گران ترین اسب دنیا

Fusaichi Pegasus گران ترین اسب دنیا می باشد که به قیمت 70 میلیون دلار به فروش می رسد. این اسب یک اسب مسابقه است که مسابقات زیادی را برنده شده است. Fusaichi تا کنون حدود دو میلیون دلار جایزه گرفته است که برای یک اسب مسابقه بسیار زیاد است.

گران ترین اسب های دنیا

Shareef Dancer اسبی است که رکورد شکسته و مسابقات زیادی را برنده شده است. این اسب 247 هزار دلار جایزه دریافت کرده است. این اسب در سال 1983 توسط امیر دبی به قیمت 40 میلیون دلار خریداری شد. این اسب بسیار موفق و سودآور بود. Shareef Dancer زیباترین اسب دبی نیز شناخته شده است.
Totilas با قیمت 21 میلیون دلار جزو گران قیمت ترین اسب های دنیا طبقه بندی می شود. این اسب رکوردهای زیادی شکسته و بارها در مسابقات جهانی اول شده است. این اسب در تمام مسابقات امتیاز بالای 90 گرفته است.

Totilas گران ترین اسب های دنیا

Totilas در سال 2011 به یک فرد آلمانی فروخته شد. این سه اسب گرانقیمت ترین اسب های دنیا هستند که بسیار جذاب می باشند. با آن که قیمت زیادی دارند، خیلی از علاقه مندان به اسب دوست دارند آن ها را برای کلکسیون هایشان بخرند.

عریض ترین آبشار جهان ؛ معرفی 5 عریض دنیا

بهترین فیلم های عاشقانه 2019 به انتخاب تماشا گران و میزان فروش

هدفون نویزگیر ؛ معرفی 5 هدفون نویزگیر برتر سال 2019

منبع fineganpainthorses

نظرات بسته شده است.