گزارش شرکت HTC و همچنان ضرر دادن این شرکت تایوانی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گزارش شرکت HTC و همچنان ضرر دادن این شرکت تایوانی

گزارش شرکت HTC و همچنان ضرر دادن این شرکت تایوانی

اگر بگوییم که در سال های اخیر قسمت فروش گوشی های هوشمند شرکت HTC زمانی سخت را پشت سر گذاشته ، عمق فاجعه ای که این شرکت با آن مواجه بوده را نادیده گرفته ایم. این گوشی در چندین ماه به صورت پیاپی با افت فروش و ضرر مواجه بوده و اخیرا هم به دلیل تخلف در کپی برداری از طرحی دیگر ، از فروش محصولات خود در انگلستان منع شده. اما امروز میزان فروش گوشی های هوشمند HTC در ربع دوم سال منتشر شده که خبرهای نگران کننده تری دارد.

بروزرسانی اندروید گوشی HTC U12 Plus و HTC U11

گوشی HTC Desire 19 Plus نخستین گوشی سه دوربینه این شرکت

میزان ضرری که در این ربع از سال یعنی ربع دوم سال 2019 منتشر شده 73 میلیون دلار بوده که نسبت به ربع نخست که 76 میلیون دلار بوده کمی بهبود یافته. میزان درآمد و سود دهی HTC با 0.09 دلار منفی بوده و میزان درآمد کلی این شرکت از 85.7 میلیون دلار به 79.4 میلیون دلار کاهش داشته و این بدین معناست که افت فروشی 88.5 درصدی را در هر سال نسبت به سال دیگر تجربه کرده است.

شرکت HTC
شرکت HTC

تنها مساله ی خوب درآمد ربع سال 88.9 میلیون دلاری بوده که بالاترین میزان فروش در هشت ماه اخیر این شرکت است. در آینده شرکت HTC میخواهد بر روی پوشش شبکه ی 5G و فروش هدست های Vive VR خود تمرکز داشته باشد و تلاش خود را برای کسب سهم بیشتر فروش در آسیا امتحان کند.

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.