Ultimate magazine theme for WordPress.

گلکسی بادز سامسونگ توسط گوشی Galaxy S10 Plus شارژ می شود

گلکسی بادز سامسونگ

زمان زیادی از نخستین خبر در مورد هدفون های جدید گلکسی بادز سامسونگ نمی گذرد و دریافت نمودن مجوز نشان از نزدیک بودن تاریخ رونمایی آن دارد. سامسونگ قصد دارد تمامی فناوری های پوشیدنی خود را زیر شاخه ی برند Galaxy قرار دهد و از این رو بسیاری از وب سایت ها این هدفون های بیسیم جدید را نیز با نام Galaxy Buds معرفی کرده اند.

سامسونگ از این عکس قصد دارد در در روز رونمایی از پرچمدار جدید خود استفاده کند. عکس به صورت کاملا واضح نشان دهنده ی قرار گرفتن کیس شارژ بر روی گوشی Galaxy S10 Plus را به نمایش گذاشته.

در این عکس گوشی آینده ی سامسونگ یعنی گوشی Galaxy S10 Plus در حال گلکسی بادز سامسونگ در داخل کیس می باشد. شارژ شدن این هدفون ها توسط LED قرار داده شده بر روی کیس کاملا واضح است.

پیشتر در اخبار مطرح شده بود که Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus مجهز به ویژگی PowerShare خواهند بود. این قابلیت ، امکان شارژ دیگر دستگاه ها را به صورت بیسیم فراهم ساخته و بسیار مناسب جهت شارژ لوازم جانبی مانند Galaxy Buds و ساعت هوشمند می باشد. هدفون Galaxy Buds به احتمال فراوان در روز 20 فوریه با قیمت 170 دلار رونمایی خواهد گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.