مقایسه گلکسی بوک اس و LG Gram 15 : هر دو باتری هایی بزرگی دارند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

مقایسه گلکسی بوک اس و LG Gram 15 : هر دو باتری هایی بزرگی دارند

مقایسه گلکسی بوک اس و LG Gram 15

گوشی های جدید نوت 10 و نوت 10 پلاس، ستاره های مراسم رونمایی بروکلین بودند؛ اما آن ها تنها دستگاه هایی نبودند که معرفی شدند. محصول قابل توجه دیگری که در یک طبقه بندی دیگر قرار می گیرد، گلکسی بوک اس است. ادعا می شود این لپ تاپ تا 23 ساعت شارژ نگه می دارد. در حالی که سری نوت 10، برای یک کاربر با مصرف متوسط یک روز دوام می آورد.

جدیدترین لپ تاپ سامسونگ Notebook 7 مشابه MacBook Pro با ویندوز 10

لپ تاپ سامسونگ Galaxy Book S یک دستگاه فوق سبک ویندوزی

راز Galaxy Book این است که دارای پردازشگر Snapdragon کوالکام است؛ همان پردازشگری که در تلفن های همراه به کار می رود. به همین علت حتی اگر از اتصال  4G LTE استفاده شود، باتری دوام بالایی دارد. تصور کنید یک لپ تاپ دارای DNA تلفن همراه باشد.

اما لپ تاپ هایی که قبلاً با پردازشگرهای کوالکام عرضه شده بودند، زیاد جلب توجه نکردند. دوام باتری در Asus NovaGo و   HP Envy x2 تنها 12 ساعت بود. اما تا به حال دوام باتری بیش از 20 ساعت وعده داده نشده بود.

این سیستم ها نسبت به لپ تاپ های هم قیمت اینتل، کندتر هستند و هر چند وقت یک بار سازگاری  Windows/ARM  دچار مشکل می شود.

اگر دوام باتری مهم ترین مسئله برای شماست می توانید روی گلکسی بوک اس حساب کنید اما در مورد سایر موارد باید منتظر ماند و آزمایش کرد. در مقایسه با لپ تاپ های دیگر با باتری قوی مثل LG Gram 15 با 14 ساعت عمر باتری، Galaxy Book عملکرد بهتری دارد.

گلکسی بوک اس
گلکسی بوک اس

اگر دوام باتری مهمترین دغدغه ی شماست، Books قطعاً شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد؛ حتی اگر تنها نصف زمان ادعا شده کار کند. خصوصاً که قیمت این لپ تاپ نصف قیمت LG Gram 15 می باشد. شاید تراشه ی ARM بتواند با  Intel Core i7 رقابت کند. آزمایش هایی که بر روی لپ تاپ هایی با پردازشگر -ARM صورت گرفته نشان می دهند که  سرعت عمل این پردازشگر  پایین تر است  و مشکلات سازگاری بیشتر رویت می شود. LG Gram 15 هم اکنون در دسترس است اما  Galaxy Book پاییزازراه می رسد.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.