گوشی اپل آیفون 12 چه ویژگی های جدیدی خواهد داشت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی اپل آیفون 12 چه ویژگی های جدیدی خواهد داشت

اپل اخیراً آیفون 11 را وارد بازار کرده و حالا بازار شایعات آیفون بعدی داغ شده است. چیزی که روشن است، این است که اپل مدت های مدیدی است بر روی گوشی آیفون 12 کار می کند. معمولاً اپل هر دستگاهی که تولید می کند 3 تا 5 سال وقت برایش صرف کرده است. در این مدت، قطعات، قابلیت ها، طراحی و مواد کم کم توسعه داده می شوند، مورد آزمایش قرار می گیرند و در نهایت ترکیب می شوند و محصول نهایی متولد می شود.

گوشی آیفون 12
گوشی آیفون 12

گوشی اپل آیفون 12

در شایعات اولیه در مورد سایز صفحه نمایش گوشی آیفون 12 گفته می شد که در سه اندازه ی 5.4، 6.1 و 6.7 اینچی تولید می شود. این اطلاعات را تحلیلگر اپل، مینگ چی کو ارائه کرده است. کو نه تنها سایز صفحه نمایش ها را پیش بینی کرده بلکه ادعا کرده صفحه نمایش، پنل OLED دارد. کو در مورد وجود ناچ برای فناوری تشخیص چهره حرفی نزد است.

بهترین تبلت های 2019 که در بازار می توان آن ها را تهیه نمود

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل متعلق به کدام شرکت هاست

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

اولین تصویری که توسط حساب کاربری @BenGeskin روی توییتر قرار گرفته، نشان می دهد فناوری تشخیص چهره در حاشیه ی بالای صفحه نمایش گنجانده شده است. این مسئله به صورت رسمی عنوان نشده و حدس و گمان های یک طراح است.
بر اساس گفته های کو، هر سه آیفون سال 2020، فریم فلزی دارند. گوشی آیفون 12 به جای گوشه های گرد، از گوشه های صاف و زاویه دار برخوردار است. این مدل یادآور آیفون 4 است که در سال 2010 عرضه شده بود. بنابراین احتمال دارد طراحی آیفون 12 با آن چه بنگیسکن گفته و تصویرش را منتشر کرده، متفاوت باشد.

اپل آیفون 12
اپل آیفون 12

علیرغم آن که اپل تراشه هایی را طراحی کرده و سازندگان دیگر برایش تولید می کنند، همچنان به قطعات کمپانی های دیگر نیاز دارد. مودم یکی از این قطعات است. قبل تر میان کوالکام و اپل بحث هایی مطرح شد اما خریدن مودم از اینتل باعث شد، اپل راه و چاه ساختن مودم را بیاموزد و خودش برای تلفن های بعدی مودم بسازد.

گوشی اپل آیفون 12
گوشی اپل آیفون 12

هنگامی که اپل قصد کرد بخش تولید مودم اینتل را خریداری کند، شایعه شد که در گوشی های 2020 اپل از مودم 5G استفاده نمی کند. اما کو تایید کرد که اپل آیفون های 2020 را به مودم 5G مجهز می کند. اما کو در مورد این که اپل خودش مودم تولید می کند یا از کوالکام می خرد، حرفی نزده است.

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.