گوشی اپل آیفون XR دو رقیب از سامسونگ را در فروش شکست می دهد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی اپل آیفون XR دو رقیب از سامسونگ را در فروش شکست می دهد

گوشی اپل آیفون XR

رتبه بندی فروش تلفن های همراه از برندهای مختلف، از طریق جمع بستن فروش در یک دوره ی سه ماه حاصل می شود. تعیین میزان دقیق فروش یک دستگاه خاص و تهیه ی فهرست از پرفروش ترین ها کمی سخت است. یکی از گزارش هایی که اخیرا از سوی IHS Markit منتشر شده است، به طرز غافلگیرکننده ای گوشی اپل آیفون XR را در صدر گوشی های پر فروش دنیا در فهرست H1 قرار داده است. نکته ی عجیب دیگر رقبای این گوشی از کمپانی سامسونگ هستند.

قیمت و مشخصات فنی آیفون 11 ، آیفون 11 Pro و آیفون 11 Pro Max

تست بنچ مارک گوشی IPhone 11R

ورژن مقرون به صرفه ی آیفون های سال 2018 در سه ماهه ی اول 2019، 13.6 میلیون دستگاه، در سه ماهه ی دوم 13.3 میلیون دستگاه و در مجموع در شش ماهه اول سال 26.9 میلیون دستگاه به فروش رسیده است. این گوشی با صفحه نمایش 6.1 اینچی LCD قبلاً هم در فهرست پرفروش ترین های ماه ژانویه و سه ماهه ی دوم 2019 آمریکا قرار گرفته بود.
اما از آنجا که در گزارش جدید، فروش جهانی محاسبه شده است، بعد از گوشی اپل آیفون XR ، یک گوشی اندرویدی قرار دارد که در آمریکا به فروش نمی رسد. در مورد گوشی میان رده ی Galaxy A10 صحبت می کنیم. گوشی میان رده ی Galaxy A50 هم در جایگاه سوم قرار گرفته است. A10 در سه ماهه ی دوم، 13.4 میلیون دستگاه و A50 در همین زمان 12 میلیون دستگاه فروش داشته اند. علت آن که سامسونگ مجدداً به فهرست پرفروش ها برگشته این است که میزان سود را افزایش نداده است.
iPhone 8 در فهرست H1 2019 با 10.3 میلیون دستگاه فروش رفته در جایگاه چهارم قرار گرفته است. بعد از آن Redmi 6A و Redmi Note 7 شیائومی قرار گرفته اند. J2 Core سامسونگ، Oppo A5، iPhone XS Max و Galaxy A30 هم در ادامه ی فهرست پرفروش ترین ها به چشم می خورند. در این فهرست هیچ اثری از پرچمداران سامسونگ نیست و از برند هواوی هم هیچ دستگاهی رویت نمی شود. هرچند تحلیلگران علت عملکرد بد هواوی را تنش های سیاسی نمی دانند.

منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.