گوشی تاشو سونی Xperia F | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی تاشو سونی Xperia F

گوشی تاشو سونی Xperia F

بازار گوشی های هوشمند انعطاف پذیر در حال تبدیل شدن به یک بازار بسیار سودآور برای تولیدکنندگان گوشی بوده و حالا که سامسونگ و هوآوی فرصت خود را برای ارائه ی گوشی های انعطاف پذیر خود از دست داده اند ، شاید نوبت سونی باشد که شانس خود را در این بازار امتحان کند. گفته شده که این کارخانه ی ژاپنی در حال طراحی گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود بوده که احتمالا با نام گوشی تاشو سونی Xperia F به بازار عرضه خواهد شد.

جالب اینجاست که خبر تولید گوشی هوشمند انعطاف پذیر سونی بر روی حساب توییتر Samsung News منتشر شده است. در این خبر به برخی از مشخصات فنی و تاریخ رونمایی این گوشی انعطاف پذیر نیز اشاره شده. بر روی گوشی تاشو سونی Xperia F از نمایشگر تولید شده توسط LG استفاده شده که طراحی آن با نام Nautilius ثبت شده که البته معنی آن هنوز مشخص نیست. از دیگر مشخصات فنی که با آن اشاره شده می توان به پردازنده ی Snapdragon 855 ، باتری 3220 میلی آمپری ، مودم 5G و دوربین را توانایی بزرگنمایی 10x اشاره داشت. سونی قصد دارد از این گوشی انعطاف پذیر در اواخر سال 2019 یا اوایل 2020 رونمایی به عمل آورد.

این نخستین باری بوده که شواهدی از یک گوشی انعطاف پذیر با برند سونی منتشر شده. بی تردید بازار گوشی های انعطاف پذیر در سال های آینده با استقبال گسترده ای روبرو خواهد بود اما چیزی که در این باره هنوز مشخص نیست ظاهر اصلی یک گوشی هوشمند انعطاف پذیر کارآمد است ، گوشی که بتوان همراه خود داشته و در شرایط مختلف و به صورت روزانه از آن استفاده نمود.

سامسونگ گلکسی فولد در گوگل I/O دیده نشد

پیش خرید گلکسی فولد کنسل شد

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.