گوشی تاشو مایکروسافت Surface Duo با صفحه نمایش دوگانه | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی تاشو مایکروسافت Surface Duo با صفحه نمایش دوگانه

احتمالاً مایکروسافت در میان کمپانی هایی که توقع داشتید گوشی تاشو تولید کند، نبوده است. به هر حال، شرکت ساتیا نادلا، با معرفی گوشی تاشو مایکروسافت Surface Duo  همه را غافلگیر کرد. قبل از فکر کردن به بازگشت به سیستم عامل ویندوز در گوشی، باید بدانید سیستم عامل این دستگاه، اندروید است. مایکروسافت شکل ظاهری خاص و منحصر به فردی برای این دستگاه در نظر گرفته است؛ دو صفحه نمایش 5.6 اینچی که قابلیت چرخش 360 درجه دارند. در حالت باز شده، SurfaceDuo به یک تبلت 8.3 اینچی تبدیل می شود. 

گوشی تاشو مایکروسافت
گوشی تاشو مایکروسافت

گوشی تاشو مایکروسافت Surface Duo

هرچند گوشی ماکروسافت ، اندرویدی است اما با سایر دستگاه های اندرویدی متفاوت است. مایکروسافت این پلتفرم را تا حدی زیادی برای گوشی تاشو مایکروسافت Surface Duo شخصی سازی کرده است. برای مثال، در حالت باز شده می توانید از یک صفحه نمایش به عنوان کیبورد یا دسته استفاده کنید. همچنین می توان دو برنامه را در دو صفحه نمایش به صورت جداگانه اجرا کرد. 

گوشی مایکروسافت Surface Duo
گوشی تاشو مایکروسافت

گوشی تاشو Surface Duo

گوشی تاشو Surface Duo دارای پردازشگر Snapdragon 855 می باشد. مایکروسافت ادعا کرده این دستگاه در تعطیلات رسمی سال بعد عرضه می شود. طراحی این دستگاه به صورت کامل شرح داده نشده و معرفی آن از سوی مایکروسافت احتمالا به آن دلیل است که توسعه دهندگان تشویق شوند بر روی برنامه های مخصوص دستگاه های تاشو کار کنند. تا زمانی که دستگاه به بازار عرضه شود، احتمال ارتقای ویژگی ها وجود دارد. 

جدا از تلفن  Surface Duo، مایکروسافت از تبلت Surface Neo با دو صفحه نمایش 9 اینچی با سیستم عامل Windows 10X نیز رونمایی کرده است. این دستگاه نوآورانه، از سال آینده در دسترس عموم قرار می گیرد. به نظر می رسد مایکروسافت سال آینده همه ی دستگاه های دو صفحه نمایشه ی خود را عرضه کند. با عرضه ی نسل بعدی گلکسی فولد و Huawei Mate X، در سال 2020 تلفن های تاشو در صنعت فناوری حسابی مد می شوند.

قیمت هدفون سرفیس ایرباد مایکروسافت

10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید

ایرپاد سری ۳ چه زمانی معرفی می شود ؟

نظرات بسته شده است.