Ultimate magazine theme for WordPress.

اولین گوشی تاشو iPhone ، یک آیپد 5G در سال 2021 است

گوشی تاشو iPhone

گوشی تاشو iPhone : اپل در به کارگیری مدهای جدید دنیای تلفن همراه و تبلت تعلل کرد و ویژگی های 5G، صفحه نمایش تاشو و صفحه نمایش دوگانه را در هیچ کدام از دستگاههایش استفاده ننمود. اگر گزارش های تحلیل گران درست از آب دربیاید، تا دو سال دیگر ورق برمی گردد. بر اساس این گزارشات، اپل هر سه مورد ذکر شده را در آیپدهایش استفاده خواهد کرد.
در حال حاضر رسیدن به این مهم، کمی دور از ذهن به نظر می رسد، این مسئله بیشتر شبیه به یک کانسپت است که در آینده ی نزدیک اپل آن را عملی خواهد کرد. در این گزارش آمده که اپل در حال برنامه ریزی برای تولید آیپد در سال 2021 است که از 5G پشتیبانی می کند و دارای صفحه نمایش تاشو می باشد؛ گفته می شود صفحه نمایش این آیپد در حالت کاملاً باز 15 اینچ وسعت دارد. این دستگاه به سمت داخل تا می شود و تبدیل به یک مک بوک ظریف با دو صفحه نمایش می شود که صفحه نمایش پایینی مثل یک صفحه کلید لمسی عمل می کند.

گوشی تاشو iPhone

اگر بتوان از آیپدها مثل مک بوک استفاده کرد، احتمالاً خریداران زیادی خواهند داشت. اپل در حال حاضر تلاش می کند تا فاصله ی موجود میان سیستم عامل macOS و iPadOS را کم کند. با برداشتن فاصله ی نرم افزارها، نزدیک کردن سخت افزارها به همدیگر نیز معقول به نظر می رسد.
صفحه نمایش های تاشو همچنان قطعات رده بالایی هستند که به دلیل استفاده از مواد خاص بسیار گران قیمت هستند. بعد از مشکلاتی که برای صفحه نمایش گلکسی فولد پیش آمد، میزان مقاومت و دوام صفحه نمایش های تاشو زیر سوال رفته است. با اضافه شدن 5G قیمت آیپدهای آینده احتمالاً نجومی خواهد بود. این فاکتور به تنهایی می تواند بازار را قبضه کند. باید دید که کوپرتینو حاضر است ریسک تولید چنین سخت افزاری را متحمل شود یا خیر.
با توجه به سرعت نوآوری ها و سیر بازار، دستگاه های تاشو و 5G تا سال 2021 شهرت زیادی کسب خواهند کرد. این امر موجب کاهش قیمت پنل های صفحه نمایش خواهد شد. اپل شرایط خوبی برای استفاده از 5G در دستگاه هایش خصوصاً آیفون دارد. اپل چندین سال با Qualcomm معامله کرده و دعوی حقوقی اش را خارج از محیط دادگاه حل و فصل کرد. به نظر می رسد دستگاه های سال 2019 حرفی فراتر از طراحی ظاهری دوربین اصلی داشته باشند و عملکردشان بهبود قابل توجهی را پیش بینی کند.

گوشی تاشو موتورولا ریزر و تصاویر لو رفته از آن

گوشی تاشو سونی با تکیه بر فناوری گلکسی فولد

حق امتیاز گوشی تاشوی اوپو با دوربین بازشو

منبع 91mobiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.