Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی شیائومی و یک اختراع جدید برای صفحه نمایش تلفن همراه

گوشی شیائومی

شیائومی پرونده اختراع خود برای گوشی شیائومی را توسط WIPO ثبت کرد
در حالی که Xiaomi مشغول راه اندازی Mi 9 است، گزارش جدیدی در فضای وب منتشر شده که حاکی از توسعه گوشی هوشمندی بی حاشیه و با چهار لبه منحنی توسط شیائومی است این غول چینی ، طراحی جدیدی را به ثبت رسانده که به عنوان یک گوشی هوشمند کاملا تمام صفحه و با چهار لبه منحنی به بازار عرضه خواهد شد. به نظر می رسد این طرح مشابه منحنی های صفحه نمایش سامسونگ باشد که در مدل های پرچمدار خود ارائه نمود. با این حال، بر خلاف شرکت کره ای که لبه های منحنی را در سمت راست و چپ گوشی های خود قرار داده به نظر می رسد شیائومی علاوه بر آن از انحنای بالا و پایین نیز در گوشی آینده خود برخوردار باشد.

گوشی شیائومی 1
گوشی شیائومی

پتنت ثبت اختراع (WIPO) که توسط LetsGoDigital به دست آمده، نشان می دهد که شیائومی قصد دارد یک گوشی شیائومی با صفحه نمایش چهار طرف منحنی را ارائه نماید. همانطور که در تصاویر گرافیکی در ثبت اختراع به چشم می خورد، یک مدل کاملا واضح و واقعی تمام صفحه وجود دارد که فاقد دوربین سلفی می باشد. این شرکت در حال حاضر مدل هایی همانند Mi Mix 3 و Mi Mix 2S را ارائه داده که سرنخ هایی به ما در رابطه با چگونگی طرح های آینده گوشی های شیائومی ارائه می دهد.
با این حال، تجسم کلی از فن آوری این اختراع اشاره به این داشته که شیائومی قصد دارد یک قدم جلوتر رود و یک گوشی با صفحه نمایش منحنی چهار طرفه را به ارمغان آورد. همچنین به نظر می رسد که این گوشی دارای یک دوربین پشتی دوگانه همراه با یک ماژول فلش LED و یک پورت USB باشد که در پایین قرار دارد.

مشخص نیست که آیا شیائومی از حق ثبت اختراع برای یکی از گوشی های آینده خود استفاده خواهد کرد یا فقط آن را به عنوان یک مدل مفهومی در نظر میگیرد.

مدل هایی همانند Meizu Zero و Vivo Apex 2019 به تازگی طرح های مفهومی ارائه داده اند که فاقد دکمه می باشند و این قضیه سرنخی در خصوص ظاهر گوشی های آینده به ما ارائه می دهد . با این حال، شرکت شیائومی تاکنون در دسته برندهای بسیار پرفروش و محبوب نبوده ولی هم اکنون مشغول طراحی پرچم دار بعدی خود Mi 9 می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.