Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی شیائومی Mi A3 با حسگر اثر انگشت درون صفحه

گوشی شیائومی Mi A3

گوشی شیائومی Mi A3 : شیائومی با ارائه ی سری گوشی های Redmi توانسته به فروشی بی نظیر دست پیدا کند اما این میزان فروش برای شرکت چینی کافی نبوده و می خواهد این میزان را تا جایی که می تواند افزایش دهد. جدیدترین فناوری که این شرکت می خواهد به این سری گوشی های میان رده ی خود اضافه کند حسگر اثر انگشت درون صفحه می باشد. در وب سایت XDA اشاره شده که سه گوشی با فناوری حسگر روی صفحه در حال تست شدن بوده که دو عدد از آن ها اندروید وان می باشد. این دو گوشی به احتمال فراوان گوشی شیائومی Mi A3 و Mi A3 Lite می باشند.

سه گوشی در حال تست با کد نام های pyxis ، bamboo_sprout و cosmos_sprout ثبت شده اند که گوشی های با پسوند sprout با برنامه های اندروید وان ارائه خواهند گردید. دیگر گوشی که فاقد پسوند می باشد به احتمال فراوان نسل تازه ی Mi 7X خواهد بود.

داشتن حسگر درون صفحه این روزها به عنوان یک فناوری گران قیمت به حساب نیامده و شرکت هایی نظیر vivo ، oppo و سامسونگ از این فناوری در گوشی های میان رده ی خود استفاده نموده اند و به زودی شاهد دیدن نخستین میان رده ی شیائومی مجهز به حسگر درون صفحه ی OLED خواهیم بود. اکنون تنها گوشی های پرچمدار Mi 8 و Mi 7 و گوشی گیمینگ این شرکت Black Shark 2 مجهز به حسگر درون صفحه می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.