گوشی شیائومی Mi Note 10 Pro با دوربین 108 مگاپیکسل | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی شیائومی Mi Note 10 Pro با دوربین 108 مگاپیکسل

اکنون می دانیم که شیائومی در حال آماده شدن برای رونمایی از گوشی Mi CC9 Pro در چین است. این گوشی مانند دیگر محصولات شرکت چینی با نامی متفاوت به بازار بین المللی عرضه خواهد شد ، به عنوان گوشی شیائومی Mi Note 10 Pro که به نظر میرسد در آینده شاهد مدل Pro آن هم خواهیم بود.

اما خبر تازه این است که شاید فاصله ی زیادی با دیدن Mi Note 10 Pro نداشته باشیم زیرا به تازگی شیائومی لهستان نمونه ی عکسی را با دوربین 108 مگاپیکسلی Mi Note 10 Pro منتشر کرده که به معنای آماده بودن این گوشی برای عرضه شدن به بازار می تواند باشد. زمانی که متخصصین فناوری عکس گرفته شده را مورد بررسی قرار داده اند در فایل EXIF آن نام گوشی Mi Note 10 Pro و حتی مشخصات دوربین 108 مگاپیکسلی با دیافراگم 1.7 را پیدا کرده اند. جالب تر اینجاست عکسی که گرفته شده حجم بالایی به عنوان یک عکسی دارد که 71.8 مگابایت می باشد.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

گوشی شیائومی Mi Note 10 Pro مدتی است که در تیتر بسیاری از خبرهای دنیای فناوری قرار گرفته و دلیل آن پیشرفته و متفاوت بودن آن است. گوشی می نوت 10 در تایلند مورد تست قرار گرفته و موفق شده تا مجوز NBTC را با کد نام M1910F4S کسب کند. مشخصات فنی این گوشی بسیار مشابه به مدل پیشین یعنی Mi Note 10 خواهد بود و تنها تفاوت آن در پردازنده است که قرار است در آن از پردازنده ی Snapdragon 855 Plus استفاده شود. به زودی اطلاعات کاملتری در مورد مشخصات فنی آن منتشر خواهد شد.

منبع gsmarena

نظرات بسته شده است.