گوشی میزو 16 S با صفحه ی نمایش بی حاشیه | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی میزو 16 S با صفحه ی نمایش بی حاشیه

شرکت تولید کننده ی گوشیهای هوشمند چینی Meizu قصد دارد به زودی از گوشی تازه ی خود گوشی میزو 16 S رونمایی به عمل آورد. تا امروز خبر های زیادی در رابطه با این گوشی منتشر شده وبا ثبت آن در وب سایت TENAA حدس زد که تاریخ رونمایی از این پرچمدار در چین نزدیک می باشد. رندرهای مختلف منتشر شده از این گوشی ظاهر حدودی آن را به ما نشان داده و می توانیم بدانیم به چه شکل خواهد بود. علاوه اینکه رندر رسمی منتشر شده از این گوشی ظاهر زیبا و ظریف آن را به نمایش گذاشته.

این رندر نشان میدهد که گوشی میزو 16 S مجهز به نمایشگر بزرگ و حاشیه های کم بوده و دوربین سلفی آن در گوشه ی بالا سمت راست بر روی حاشیه قرار گرفته. در پشت نیز این گوشی مجهز به سیستم دو دوربینه بوده که در بالا سمت چپ قرار گرفته که مجهز به حسگر AF بوده و در زیر آن ها نیز فلش LED تعبیه شده.

گوشی-میزو-16-s-1
گوشی میزو 16 S

با این که عکس از منبعی رسمی گرفته شده اما با کمی دقت می توانید متوجه شوید که خیلی هم دقیق نیست. دلیل این است که عکس های منتشر شده از TENAA نشان داده اند که دکمه های پاور و تنظیم صدا در سمت راست آن قرار گرفته اند اما در این رندر این سیستم دکمه ها در سمت چپ گوشی قرار دارند. علاوه بر این ، در بالای گوشی نیز یک بریدگی مانند USB دیده میشود که بسیار عجیب است. نبود این بریدگی در عکس های TENAA که در پایین آن ها را مشاهده می کنید به وضوح دیده می شود.

نظرات بسته شده است.