گوشی می میکس 4 شیائومی و می 9 پرو چه زمانی عرضه می شوند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی می میکس 4 شیائومی و می 9 پرو چه زمانی عرضه می شوند

گوشی می میکس 4 شیائومی و می 9 پرو

همانطور که قبلاً شایعه شده بود، گوشی می میکس 4 شیائومی را در تاریخ بیست و چهارم سپتامبر عرضه می کند. تیزر تبلیغاتی این گوشی هم منتشر شده است. در این تیزر عنوان می شود که Mi MIX 4 در کنفرانس خوب عمل می کند و گمان می رود این گوشی 5G باشد. چیزی که در این تیزر مطرح نشده این است که دو دستگاه دیگر هم رونمایی می شوند. MIUI 11 و تلویزیون شیائومی در همان تاریخ عرضه می شوند.

قیمت و مشخصات فنی آیفون 11 ، آیفون 11 Pro و آیفون 11 Pro Max

تست بنچ مارک گوشی IPhone 11R

نکته ی جالب این است که در این تیزر به جای نام MIX 4 از نام MIX استفاده شده است. شاید به این علت باشد که فناوری های پیشتاز با این سری عرضه شدند. در شایعات آمده بود که ممکن است شیائومی نام MIX 4 را به Mix Alpha تغییر دهد اما در تیزر رسمی چنین چیزی مشاهده نمی شود. مشخصات و طراحی MIX 4 همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
اطلاعاتی که هم اکنون رد و بدل می شود، نشان می دهد گوشی می میکس 4 شیائومی از صفحه نمایش 2K منحنی OLED برخوردار است. به نظر می رسد شیائومی در این گوشی از دوربین بازشو استفاده کرده است. گفته می شود لنز اولیه ی دوربین MIX 4، 108 مگاپیکسلی است.
در مورد Mi 9 Pro، شیائومی از قابلیت شارژ توربوی Mi و شارژ بی سیم 30W خبر داده و احتمالاً این مدل هم از 5G پشتیبانی می کند. MIUI 11 نیز تغییرات زیادی پیدا کرده است. تلویزیون شیائومی 8K نیز عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.