Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی نوت 10 پرو مدل بزرگ تر پرچمدار آینده ی سامسونگ

گوشی نوت 10 پرو : پیشتر گفته شد که سامسونگ قصد دارد نوت 10 را در دو مدل مستقل ارائه کند. این دو مدل در تعداد دوربین و اندازه ی صفحه و احتمالا نام گذاری با یکدیگر متفاوت خواهند بود. در جدیدترین خبر در مورد این پرچمدار که توسط لیکستر Ice Universe منتشر شده گفته شده که مدل بزرگتر این گوشی با نام Mote 10 Pro عرضه خواهد گردید. سامسونگ تا امروز هیچگاه از نام Pro در گوشی های پرچمدار خود استفاده نکرده و بیشتر برای نشان دادن برتر یک مدل نسبت به مدل دیگر از عبارت ” پلاس ” یا علامت + اضافه نموده که می توان نمونه های آن را در نامگذاری S8 ، S9 و S10 که با نام پلاس در کنارشان ارائه شدند مشاهده نمود.

بر اساس اطلاعات بدست آمده دو مدل نوت 10 با کد نام های SM-N970 و SM-N975 در برخی وب سایت ها ثبت گردیده و با نمایشگرهای 6.28 و 6.75 اینچی و سیستم های دو دوربینه و سه دوربینه ارائه خواهند شد. از این رو اگر این اطلاعات منتشر شده درست باشد می توان انتظار داشت که با نام های گوشی نوت 10 و گوشی نوت 10 پرو به بازار عرضه شوند.

اما آیا استفاده از نام Pro می تواند نشانه ی برتری آن نسبت به مدل دیگر باشد؟

سامسونگ به طور معمول مدل های نوت خود را برای پاور یوزرها یا کسانی که برای کار از گوشی استفاده می کنند ارائه می کند اما نمی توان حدس زد که مدل Pro می تواند با چه ویژگی متفاوتی ارائه گردد. شاید این تغییر در توانایی عکسبرداری آن ایجاد شود و البته این تنها یک گمان و احتمال می باشد.

دیگر تفاوت این گوشی ها می تواند در پشتیبانی از شبکه های LTE 4G و 5G باشد که Note 10 معمولی با پشتیبانی از LTE 4G و گوشی نوت 10 پرو با پشتیبانی از شبکه ی 5G ارائه گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.