صاحب TikTok اولین گوشی هوشمندش Jianguo Pro 3 را عرضه می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

صاحب TikTok اولین گوشی هوشمندش Jianguo Pro 3 را عرضه می کند

Bytedance کمپانی تولید کننده ی اپلیکیشن جنجال برانگیز TikTok، بالاخره به صورت رسمی اولین سخت افزار خود یعنی گوشی تلفن همراه را به صورت رسمی معرفی کرد. این دستگاه با همکاری کمپانی چینی سازنده تلفن همراه Smartisan ساخته شده است. گوشی Jianguo Pro 3 ویژگی های اجتماعی Bytedance را به سخت افزار اضافه کرده است و بهترین کاربرد آن به اشتراک گذاشتن ویدیو در پلتفرم های مربوطه است.

گوشی جیانگو پرو 3

بر اساس گزارشات گوشی Jianguo Pro 3 ، یک تلفن همراه میان رده است که توسط Smartisan ساخته شده است. اخیراً Bytedance چند حق امتیاز از Smartisan گرفته و تعدادی از کارمندان آن کمپانی را به کمپانی خودش آورده است. در حال حاضر گوشی جیانگو پرو 3 با قابلیت هایی مثل Douyin ورژن چینی TikTok ساخته شده است و می توان مستقیماً از صفحه خانه به آن دست پیدا کرد. در مقابل قابلیت های استاندارد، Jianguo Pro 3 به دارندگان اجازه می دهد که فیلترهای TikTok را بر روی ویدیوهای هر چقدر طولانی بگذارند. این ویژگی ها در انحصار این گوشی هستند.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

این تقریباً اولین باری است که یک کمپانی شبکه اجتماعی برای جذب مخاطب از سخت افزار کمک گرفته تا بتواند افراد را در اکوسیستمش حفظ کند. دستگاه های Smartisan گزینه ی جذابی برای کاربران شبکه های اجتماعی Bytedance هستند؛ کاربران می توانند از طریق این دستگاه ها در ابعاد بزرگ در شبکه های اجتماعی فعالیت کنند. اخیراً TikTok به سرعت رشد پیدا کرده و رقیب فیسبوک شده است. به نظر نمی رسد فیسبوک در انبار مهمات خودش سخت افزار داشته باشد.
از آنجایی که کاربران اینترنت چین نسبت به آمریکا و سایر کشورها متفاوت هستند، شرایط برای Bytedance طور دیگری است.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.